Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet komoly kapcsolat vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk 1 éve,de eddig még sosem beszéltünk.


Másfél hete kezdtünk beszélgetni. Tök jól elvagyunk,mint ha évek óta ismernénk egymást.

Már 5x skypeoltunk,ott is jól elvagyunk,bár ott még nincs annyi témánk,így sokszor van egy kis csend..De amúgy egész nap beszélgetünk neten. Szíveket küldünk,mondjuk,hogy szeretlek..mint ha már együtt lennénk,de közben mégsem..Van,hogy hajnali 3ig fent vagyunk és beszélünk.Mondta,hogy ennyire még tényleg nem szeretett senkit,mint engem,meg ez volt élete legjobb történése,hogy engem megismert,nem tudja mi lenne vele nélkülem,meg teljesen megbolondul értem..


Az igazság az,hogy én nem tudom mit érzek..Nagyon tetszik ez a srác,de félek,hogy átver,mint az előző barátom,nála is csak 1 hónapig tartott a nagy szerelem,pedig őt ismertem 4éve.Szóval így most kicsit nehéz újba belekezdeni..Plusz ő 1 évvel fiatalabb nálam,úgyhogy az is benne van a pakliban,hogy csak dugni akar,mondjuk érettebb a koránál úgy tapasztaltam..Úgy érzem ő most más..Ha nincs fent mindig várom,hogy írjon,ha elmegy aludni inkább én is lefekszem aludni,hogy hamarabb elrepüljön az idő és beszélhessek vele..De közben,ha skypeon beszélünk mindig elkezdek flegmázni vele,meg bunkózni..Nem tudom miért,miközben meg tényleg megszerettem..


Még nem találkoztunk személyesen,mert máshol lakunk,de már nagyon várja..Szerintem hétfőn fogunk találkozni.


Ennyiből,amennyit tudtok.Szerintetek lehet esély valami komolyabb dologra vagy nem?


17L 16F


2014. júl. 12. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá. Ha komoly a srác a kora ellenére, akkor végképp. Egy rossz tapasztalat miatt ne vesd el a lehetőséget, csak légy óvatosabb.
2014. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na várj belekavarodtam.

Elején azt írtad hogy egy suliba jártok, a végén viszont máshol laktok ezért nagyon vár.

Elején még sosem beszéltetek, rögtön utána már másfél hete, de másfél hét után már szeret is, érdekes.

Ne legyél szkeptikus egyébként, próbáld meg, aztán ha csak dugni akar, akkor te játssz vele és meg is érdemli, ennyi :) Később úgyis észreveszed.

2014. júl. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!