Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a franc van? Plíííz help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rékcsíí1998 kérdése:

Most mi a franc van? Plíííz help!

Figyelt kérdés
Sziaztok! Ez egy kicsit hosszú lesz de megéri elolvasni és hatalmas segítség lenne ha kisegítenétek válaszokkal. :)Szóval..Van egy 16 hónapos kapcsolatom. Én 15/L a barátom 20/F. Mostanában egy kicsit furcsa a kapcsolatunk és vannak dolgai amiket nehezen tolerálok.. For Example volt a Facebookon egy lány aki hasonlított rám egy picit és olyanokat írt neki h 'Imádlak' meg ilyenek..De ahol nagyon kiborult a bili az az volt h volt egy lány akinek olyanokat írt h 'nagyon szép vagy' meg 'nagyon tetszel nekem' meg csinált neki szivecskés sign-t...De aztán rám írtak ezek a lányok h beköpjék bartomat..szóval akkora románc nem lehetett. De barátom azzal érvelt hogy direkt csinálja h megutálják őt.. Nem tudom mit tegyek...Segítsen valaki!!!!

2014. júl. 12. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

ki az aki egy számára közömbös(?) lánnyal meg akarja magát utáltatni főleg úgy,hogy bókol neki ? xD


szerintem dobd

2014. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hàt aki ezt érti annak Nobel díjat nyomban!
2014. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 végig se olvastam annyira értelmes :D
2014. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szimpla magyarázkodás!

ne foglalkozz ilyen gyökerekkel, dobd ki a csába a tróger gyökeret!

2014. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom... :D

"hogy megutálják".. :D

Rakd már ki ezt a gyikeszt, mint macskát sz....

2014. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvileg 'szeret veszekedni'...de tudom h engem szeret csak ezt csinálja..de megígérte h befejezi és megadta a facebook jelszavát is!
2014. júl. 12. 09:33
 7/8 Synesztro ***** válasza:
26/F Ne haragudj, de totál őszinte leszek. Mond hogy ezt te magad sem hiszed el, hogy ezek után még szeret? Kérlek, egy 20 éves srácnak (és most nem megbántás kép)vannak "igényei". ezeket és a flörtölgetéseket ki fogja élni, ha akarod ha nem. Erre itt a bizonyíték, nem kell több. 2 kérdés merül fen innentől fogva, hogy bízol e benne annyira, hogy elhiszed neki, hogy flörtnél nem megy tovább, de lehet hogy csalódni fogsz, vagy nem kockáztatsz és lépsz tovább. Ez már a te döntésed, de könyörgöm: ne legyél naív;)
2014. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 15 éves!

Csak nem gondolod, hogy egy 20 éves srác több hónapnál tovább fog ilyen fiatal kislánnyal járni??! Előbb kellett volna meggondolni, hogy ilyen fiatalon szexre adod-e a fejed, vagy sem. A vagy sem lett volna a jobb, és ráértél volna úgy 18-20 éves korod körül egy komolyabb kapcsolatot kialakítani. Addig csak ilyen "élményekben" lesz részed, de ennek ellenére, hogy az elején elrontottad azzal, hogy egyáltalán szóba álltál bárkivel is komolyan, most javíthatsz a helyzeteden, ha önérzetes leszel, és megszakítod a kapcsolatot!!

2014. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!