Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még az agyonhasznált, túlságosan is aktív szexuális életet élő nők is visszautasítanak?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy olyan nővel, aki 26 éves, és 54 éves palikkal kavar, és bevallotta nekem, hogy most egy motoros sráccal van szexkapcsolata. Azt mondta hogy szimpatikus vagyok neki, mégis elutasította a csókomat, sőt a szexet is, mondván, ez a gyerek most pont kényelmes neki és nem fogja leváltani.

Aztán egy másik 30 éves ápolónő, aki rendszeresen szed fogamzásgátlót, tudjuk miért, és nincs állandó partnere. Azt mondta már volt akit felvitt első alkalommal, de most ezt velem nem szeretné. Megbeszéltünk egy második randit, de nem jött el. ÉS vissza sem ír már nekem. Pedig azt mondta szimpatikus vagyok neki és csókoloztunk is.

Ezek a lányok mind olyanok, mint a prostituáltak, és mégis elutasítottak burkoltan. Miért van ez?


És miért van az, hogy nekem többnyire szolid,barna hajú barátnőim voltak eddig, akik nem túl szépek? Elvileg nincs baj a külsőmmel...


2014. júl. 12. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen vagy majd fordulni fog
2014. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Felszínes vagy, és rossz ajtón kopogtatsz. Szexkapcsolata van, nem prosti...
2014. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedvesem, te belülről rohadsz. Nem tiszteled őket és ezt érzik. Ostoba vagy és kész.
2014. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azok a fránya csajok:)Kitartás!Mindenkit utasitottak már vissza,nincs abban semmi különös.Sokkal inkább elgondolkodtatóbb az idézeted./olyan barátnőim voltak eddig akik nem túl szépek/Akkor miért ,vagyis mire kellett?Lehet a külsőddel nincs gond de talán máshol igen!
2014. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"agyonhasznált" ... attól még, hogy szexkapcsolata van, esetleg nincs állandó partnere és néha szexel, még nem kell tárgyként kezelni. Ő döntött, hogy szexel, szóval "nem használta" senki.


"túlságosan is aktív szexuális életet élő" ... problem? Nehogy már te döntsd el, hogy ki az, aki túl sokat szexel.

Ne legyél már ennyire diszkriminatív a nőkkel szemben. Ha egy férfi egy héten minden nap más nővel van az nem baj, sőt még "menő" is lesz tőle, de ha egy lány sokat kavar, akk már prosti?

Szóval te szegény pára nem érted, hogy a sokat szexelő nők (nálad ez egyenlő a gátlástalansággal) miért nem szexelnek veled. Itt a válasz: mert nem jössz be nekik. Szeretik a szexet, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkivel lefekszenek, aki az utcán szembe jön velük.

2014. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Agyonhasznált? Édes szívem, egy ember nem használati tárgy, hogy elkopjon.

Attól hogy egy nő sok partnerrel volt, még van választása, és van neki egy igényszintje. Nehogy azt hidd már, hogy azért mert ő X emberrel folytatott vizsonyt, neked automatikusan alanyi jogon jár a szex. Azér ácsi-


Noná, hogy visszautasít. Azé van, mert nem a külsővel van baj, hanem a belsővel. Lehet itt domesztosszal polírozni a szemetes kukát, de beül ígyis-úgyis ott a szag forrása.

Szexkapcsolatra az emmber egy felnőtt, nyitott gondolkodású és diszkrét embert szeretne, akivel nincs sok hiszti. Veled még el se kezdődött, de már hiszti van.

2014. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nehogy azt hidd már, hogy azért mert ő X emberrel folytatott vizsonyt, neked automatikusan alanyi jogon jár a szex. Azér ácsi- "



haáháhááhaáhaáhaáháa,, na ennyi. Hülye gyerek. Tudod attól hogy pl csöndes visszahúzódó akármi vagy (most csak példákat mondtam) még lehetsz igazából egy hülye pöts. És most aki csöndes ne legyen depis és vegye magára hogy egy pöts.


De te biztos az vagy. Ahogy itt írsz, leír rólad az egész. De xy jól megfogalmazta. Ja hát ez meg hogy "mint a prostituáltak" hááát te aztán tökre szereted őket, még alapszinten is...


úgy bírom az ilyen beképzelt hülyéket, és a hülye viselkedésükkel másokra vettnek rossz fényt (persze ez hülyeség [szerencsére])..., de akkor is idegesítő, és ilyenkor írja a másik szintén hülye csoport az általánosítós bar*mságait.


Na mind1, igazából leszarom,, de, te hülye vagy, úgy állítod be mintha ők lennék a f***ok hogy nem fekszenek le veled, mert háá milyen dolog már ez

2014. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy szexi. Ennyi.

Én szeretem a szexkapcsolatokat, innentől a szemedben biztos prosti vagyok, aki mindenkivel szexel. De nem. Azzal szexelek csak, akit megkívánok. Márpedig ehhez a minimális elvárás, hogy ne prostinak nézzen, hanem nőnek.


A második kérdésedre válaszolva: ha olyan barátnőid voltak, akik saját bevallásod szerint is nem túl szépek, az önbizalomhiányra és némi igénytelenségre is utal. Mi másért járna az ember olyannal, aki nem tetszik neki?

2014. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha már mindenki a külsőmet ócsárolja, privátban szívesen küldök magamról egy képet, és akkor lehet mondani véleményt..,
2014. júl. 13. 07:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen ember, aki a te külsődre beszólt, az te voltál. Az összes többi válaszoló a személyiségeden és a gondolkozásmódodon fogott padlót.
2014. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!