Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » En asszexualis vagyok a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En asszexualis vagyok a parom viszont szexualisan aktiv mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast, mindketten ereztuk hogy mi vagyunm egymasnak az igazi. Minden tokeletesen mukodik kiveve a szex. Naponta egyszer maximum be tudom vallalni vagy 2naponta a kapcsolatunkert de neki erzem hogy tobb kellene meg azt is szeretne hogy elvezzem a szexet de nem tudom. Sokszor mondtam mar neki hog hagyjuk abba mert igy csak o szenved de azt mondta neki igy jo de erzem hogy nem. Mit tegyek?

2014. ápr. 22. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es 21 evesek vagyunk mindketten szoval mar nem gyerekek
2014. ápr. 22. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nos egyszer beszéltem egy emberrel itt a gyk-n aki hasonló cipőben járt. (a pasi volt aszexuális)

Ők úgy oldották meg, hogy hölgynek volt egy szeretője a szex végett. Állitása szerint működő megoldás a számukra.

Az, hogy az egyik egyáltalán nem akarjaa szexet, mi több szenved ha sor kerül rá, a másik meg nagyon is aktiv az olyan sarkalatos különbség (ég és föld), hogy idő kérdése mikor őrli fel a

kapcsolatot. Ez boritékolható. Szóval aktiv megoldást kellene keresni, mert a mostani hosszú

távon biztosan nem az. Lehet amit fentebb irtam az sem lesz az számotokra, (akkor viszont nincsen

ötletem, a maszturbálás is csak elodázza a végeredményt, nem pedig megoldja a gondot) de érdemes

alaposan átrágni, és megbeszélni. Értsd jól: Sokáig remekül meg tudtok lenni, de örök életű

biztosan nem lesz a kapcsolat. Idő kérdése, és megjelenik a harmadik játékos, csak a kapcsolat ereje dönti el, hogy 1-2 év vagy sokkal több. (Az eredmény viszont boritékolható.)

2014. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de szakítsatok. Ha a szexben ekkora különbség van, akkor nem vagytok egymásnak az igazi.
2014. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Ennek sajna jövője nincs, normális esetben a szex alappillér egy kapcsolatban, az egyik legfontosabb tényező. Ha nem működik, akkor az csak időhúzás, nyűglődés lesz, előbb-utóbb bele fog fáradni.
2014. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!