Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős pasi akar tőlem valamit? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasi akar tőlem valamit? Lent

Figyelt kérdés

Melóhelyen van egy pasi.Ott dolgozik a barátnője is. Észrevettem,hogy a srác sokszor figyel, állandóan odajön,és piszkál,dobál ezzel azzal vigyorogva... ha megyünk egymással szembe akkor is kacsint,néz.. valamelyik nap nem volt ott a barinője, és odajött mellém dolgozni.Annyira közel állt,hogy folyamatosan összeért az oldalunk, karunk,eközben szintén piszkált, "húzta a fejem ", mosolyogva.. én szeretek ökörködni,és állandóan vidám is vagyok,lehet emiatt keresi a társaságom...? vagy egyéb dolog lenne emögött?? kicsit félek bármilyen megmozdulásától,nem szeretném,ha bárki is félre értene valamit,főleg ne a barinője...

Szerintetek az ilyen "ovis hajhuzogatás" jelenthet valamit?

Köszi a tanácsokat,tippeket....


2014. júl. 12. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
SZEX, ezzel tökéletesen kifejeztem a szándékát:D
2014. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, de nem párkapcsolatot

csak szexet akar

2014. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sejtettem...

de azt nem értem,hogy miért? ott a nője,aki ráadásul egy "szőke plázacica"...

2014. júl. 12. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem melyik filmben hallottam ezt a mondatot:

Mutass egy gyönyörû nõt, és én meg mutatok egy férfit aki már unja dugni.

Vagy valami ilyesmi

Nézd, egy nõcsábász fickónak nem számit a barátnõ, mindig új hús kell neki

2014. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) jó kis idézet :D

áá, nem nőcsábász fajta... ;) régóta vannak együtt.

De akkor érthetem úgy is,hogy szimpi vagyok neki? Ha nem lennék,nem fecsérelné az idejét arra,hogy szívja vérem,nem?

Mondjuk kapcsolatban élek,tehát nem szeretnék tőle semmit,csak félek,hogy valami csúnya pletyka szárnyra kap... :/ ezért is kérdeztem tőletek,hogy vajon mi lehet, miért piszkál...

2014. júl. 13. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te az a tipikus nagymellű nagyhangú r vagy, aki odadobja magát mindenkinek aztán csodálkozik hogy meg akarják b. Gondolom jól esik hogy végre valaki beleverné a háznyi hátsódba de hűtsd le a gombádat mert foglalt a pasi. Nehogy a "szűke plázacica" megagyaljon. ;)
2016. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!