Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő az életében sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő az életében sohasem tudja elfelejteni az első szerelmét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én pl. soha.
2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én igen.
2014. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dehogynem :D
2014. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KnightBalazs ***** válasza:
Az egyik csajnak az elsö barátja nagyon megbántodta odáig falyúlt a dolog hogy szinte öngyilkosság lett a vége. Vajon öt eltudja felejteni?
2014. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet, foleg, ha komoly volt.. Ahogy azt sem felejtettem el, hogy milyen volt regen bandazni a haverokkal az utcan. :)
2014. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KnightBalazs ***** válasza:
De még vajon táplál érzelmeket iránta?
2014. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért, egy férfi el tudja?

Az első igazi nagy szerelem nagyon meghatározó dolog az életünkben, természetes, hogy nem tudjuk teljesen elfelejteni, de ez nem azt jelenti, hogy évek múlva ha újra találkozunk pl. az illetővel, továbbra is szerelmesek leszünk bele.

2014. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem fogom, de szerencsére nem is kell! :)
2014. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatot akkor sem felejti el, ha nem szerelem , hanem egy oltári pofára esés volt a vége...én így jártam.


Az első szerelmemet valóban soha nem tudnám elfelejteni, mert hozzámentem feleségül, és most is vele vagyok.

2014. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!