Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hazudtam 1-szer, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazudtam 1-szer, miért nem hisz nekem ha azóta őszinte vagyok?

Figyelt kérdés
: /////////////

2014. máj. 6. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó miért is?

Honnan tudják, hogy nem hazudsz megint?

2014. máj. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a bizalom elvesztése...
2014. máj. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Tudod, volt a srác, aki farkast kiáltott.. Na, azért.
2014. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert nem vagy méltó a bizalomra
2014. máj. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűű, ez fogós kérdés. Mármint a bizalom.. Mindenki máshogy van vele, de az biztos, hogy a komoly párkapcsolat egyik alapja ez. Az más kérdés, hogy ha elveszíted, Te hogy állsz hozzá. Speciel én nem tudnék újra bízni, szóval nálam ez aranyszabály. Én is őszinte vagyok 100%-ig, így elvárom a másik féltől is. Ha kiderül, hogy hazudik, az már sosem lesz olyan. Nem mondom, hogy ez a jó hozzáállás, de én ilyen vagyok. A Te Párod valószínűleg nem, hisz még együtt vagytok, viszont ne várd, hogy a hazugság kiderülése után rögtön újra bízni fog benned. Ehhez idő kell. Ha látni fogja hosszabb távon is, hogy tényleg megbántad és nem hazudsz neki többet, akkor idővel anélkül fog talán újra kialakulni benne a bizalma irántad, hogy észre sem veszi, csak amikor már kialakult. Remélem a legjobbakat és hogy így lesz! :)
2014. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a bizalmat egyszer lehet eljátszani.


Én szerintem az is fontos, és befolyásolja a másik további hozzáállását, hogy mekkora jelentőségű dologban, és miért hazudtál neki.

2014. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!