Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megbocsátanátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megbocsátanátok ezt a lánynak, vagy átvágva éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, mert rengetegszer hisztiztem meg még pár dolog miatt, amit már beláttam, hogy nagyon rosszul csináltam, de már próbálok változtatni rajta. A barátom nagyon hiányzott, hogy beszéljek vele, ezért egy fake accountról kezdtem el vele beszélni. Először azt hiszem, hogy ő csak szórakozott a csajjal, de már kezdi őt megkedvelni, és nem a kinézete miatt, hanem az érett gondolkodása meg ahogyan beszél vele, az fogta meg a 'lányban', aki valójában én vagyok. A fiú előtt is ilyen nyugodt, higgadt és türelmes voltam, csak néha a fiú miatt borultam ki, de már úgy-ahogy meg tudom magam fékezni, és ezt ő is láthatta, ahogy a fake profilból beszéltem vele.

Ennek a lánynak rengeteg mindent elmond, úgy érzem, hogy meg is kedvelte, meg mondta is 'neki'. Tényleg rengeteg mindent, akár éjszaka is fent marad, csak hogy a csajjal (vagyis velem) beszéljen, és olyanokat is elmond neki, amit nekem soha. Úgy van megbeszélve, hogy csak barátunk vagyunk, de egyszer összehozhatnánk egy baráti mozit vagy valamit. Én is szeretném, de ezzel a profillal teljesen átvágtam, mert igaz, hogy ez minden én vagyok, csak a képeken a lány nem. Mit tegyek most? Találka előtt nem sokkal milyen lenne elmondani neki? Amikor már késő lemondania? Vagy csak ha annyit mondanék, hogy nem az vagyok, aki képeken, hanem majd élőben meglát? De akkor azt hiszem, hogy el sem fog jönni, hiába imád velem beszélni és nem a külsőre megy.


2014. júl. 13. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy jó plasztikai sebészt tudnék javasolni. Hiszen mindenki így csinálja...
2014. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból google képkeresőt használom az ilyen kamuk kiszűrésére. Ha a srácnak ennyi esze sincs, akkor megérdemli, hogy át van verve. Rólad nem nyilatkoznék, nyomdafestéket nem tűrne...
2014. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem,aljas egy dolog.
2014. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem Ő vagyok. Lehet, sőt, biztos, hogy másképp reagálna.

Én így reagálnék:

Először is, sokkolna, hogy újra ugyanabba az emberbe "botlok". Rámenősnek gondolnálak, akit nem tudnék levakarni magamról, először irritáló dolgok jutnak az eszembe.

Majd elgondolkodnék azon, hogy mit beszéltem eddig ezzel az "új emberrel". Tényleg megváltoztál volna? Ezt értem tetted meg? ...küzdesz, hogy újrakezdjük.

...


Ha a sok negatív nem borítja el az agyam, akkor pozitívan állok hozzá, és díjaznám.

2014. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes ez a viselkedés..

Legalább kamudolgokat mondtál magadról, hogy ennyire nem esett le neki hogy te vagy? -_-

2014. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Patkány dolog. Azt fogod elérni vele, h a srác ezentúl senkiben, se fog megbízni és mindig azt lesi majd hol verhetik át. Legalább megmutattad neki, h kemény az élet.
2014. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak pár apró dologban kamuztam neki, pl a nevem, családom, meg hogy merre lakom, más minden én vagyok!!
2014. júl. 13. 00:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen durva hazugságból, nem jön ki semmi jó. Hagyd békén szerencsétlen srácot.
2014. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes helyzet. Filmbe illő :D

Vagy te vagy túl ügyes, vagy hülye, a srác, hogy nem veszi észre a kamu profilt. Talán nem is bánja, hogy kamu.. nah de ezt hagyjuk.


Alapvetően, ha túl van az első sokkon, lehet örülne neki. Hiszen végre közelebb tudott kerülni hozzád, és végre nem vagy hisztis. A gond csak az, hogy a kapcsolatoknak a való életben kell múködni. Neten könnyű. Vond le a tanulságot, hogy ott mi volt más... mi volt rossz amúgy.. függetlenül attól, hogy megbocsát-e ez hasznos lesz.


Sok sikert!

2014. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy "megváltoztál" hiszen most minden erőddel azon vagy hogy visszaszerezd és nem akarsz elszúrni semmit... de nagyon nem ez a legjobb módja :S

Csalódni fog rendesen, és nem tenném rá a nyakam hogy ezentúl szóbaáll veled..

2014. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!