Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy azért hagy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy azért hagy el a barátnőd mert félt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki ejtőernyőzik, a barátnője könyörgött neki hogy hagyja abba mert nagyon félti őt. Nem rég volt egy kisebb balesete és szakított vele a párja emiatt. Azt mondta hogy túlságosan aggódik érte és nem bírja mellette.

Én ezt nem értem, ha szereti akkor miért lép le?


2014. júl. 13. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja eltemetni a barátját? Én így voltam egy sziklamászó pasival, ő a hegyekkel szakított.
2014. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem hagyja abba szakítasz vele?
2014. júl. 13. 07:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Ha minden okés a kapcsolatban, nem fogja otthagyni :)


hidd el annál önzőbbek a nők...


én pl. motorozok, tavaly márciusban történt egy komolyabb balesetem. de nem hagyott el :) megkért rá, hogy hagyjam abba, de 1,5 hónapja megvettem az új motoromat és még mindig mellettem van :)

2014. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy már nem lennénk együtt.
2014. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem elég az én bajom, másért is aggódjak az önpusztító életmódja miatt?
2014. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerencsés a pasid hogy ilyen rendes csaja van...

Félre értetted a kérdést, nem a csaj félt, hanem féltette a pasit.

2014. júl. 15. 07:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell gúnyolódni! Ha februárban elengedem egy túrára, ahol kötélszakadás miatt beestek a szakadékba, kettő meghalt, egy nyomorék lett, akkor valószínűleg ő is halott lenne már 37 évesen. Azóta nem ment többet sziklát mászni, holott már sokszor esett le, de nem lett komolyabb baja.
2014. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azóta őrangyalomnak hív.
2014. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és normális, hogy féltettem az ő életét, mivel nagyon szeretem. De ő is szeret és nem akar nekem rosszat azzal,hogy megöleti magát fiatalon, így inkább nem megy többet mászni, amíg együtt vagyunk.
2014. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem már hagytak el hasonló indokkal. Nem értettem az egészet. Olyan mintha azt mondaná hogy meghalhatok ha akarok csak ő már ne tudjon róla. Máig sem dolgoztam fel, én nagyon szerettem meg még szeretem is de ezt nem tudom megérteni, hogy azért hagyott el hogy nyomást gyakoroljon rám vagy azért mert egy önző szemét...
2014. júl. 15. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!