Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag nem jó, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag nem jó, ha egy kapcsolatban mindent megadunk a másiknak, mert akkor nem marad izgalom. De ha valamit nem adunk meg, akkor a másiknak hiányérzete van, és azért hagy el. Mi az, amit ne adjunk meg, hogy érdekesek maradjunk?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érdekes, az nem azért van, mert mindent megadsz, hanem azért, mert szimplán nem vagy érdekes.
2014. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem attól leszel érdekes hogy mit adsz vagy se,de olyat ne adj meg ami neked rossz,undort kelt stb ill. erődön felül van
2014. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell a tenyereden hordozni. Ennyi. Úgy állj hozzá mint a tesódhoz. Nem kell a fenekét kinyalni non-stop, de tojni sem kell rá. Emberként kell kezelni, Egyenlő félként. Nem bonyolult dolog szerintem.


És ez a kis elmélet mit adjak vagy ne, meg marhaság. Ad meg ami erődből telik szeresd. De ne ess át ló túloldalára sem.


Szóval bánj vele emberként, mint egy régi jóbaráttal.

2014. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én általában mindent megkapok és mindent megadok annak akit szeretek és nem érzem unalmasnak.
2014. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jogos.

Ismered azt a mondást, hogy a fiuknak csak az kell amit nem kaphatnak meg?!. Ez szerintem részben igaz. 19/L

2014. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A környezetemben nagyon sok olyan kapcsolatot látok, amely látszólag jól működik, pedig az egyik uráltatja a másikat, illetve sok olyat, hogy valaki mindent megtesz a másikért, mégis faképnél hagyják. :(
2014. jún. 9. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az a hasonlat, hogy "úgy bánj vele, mint a tesóddal". Igen, isteníteni semmiképp nem szabad a másikat.
2014. jún. 9. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

a mindent megadást értékelem. a játszmázást nem


30+F

2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg lehet adni mindent amire a másik vágyik addig amíg benned nem kelt ellenérzést.


Amennyire egyszerű a dolog, ugyanannyira nehéz is.


Isteníteni is lehet:),egyszerűen olyan párt kell találni, aki nem használja ki ezt....és ez is a nehéz a dologban, bár nem lehetetlen szerencsére:)

2014. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!