Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után vége lett a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után vége lett a kapcsolatomnak. Szakítás után 2nappal az exem már más csajoknak udvarolt, ismerkedett. Őt ennyire nem viselte meg? Nem is szeretett?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 08:31
 1/7 BlackSword ***** válasza:
Ezt nem mondanám... Csak ameddig a lányoknak ezt elnézik, egy férfi nem teheti meg hogy csokit eszik, szappanoperát néz és sír... Azt is mondhatnám, hogy kár arra időt pazarolni, ami lehetetlen...
2014. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg így vonja el a figyelmét arról, hogy őt is megviselte a szakítás, gyorsan felejteni akar.
2014. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a kapcsolatotok utolsó időszaka már nála egy lezárás volt, már lehet csak azért volt veled, hogy neked könnyebb legyen, hogy hozzászokj a gondolathoz hogy vége. Tudni kellene, hogy lett vége, szép lassan elkezdődött egy év óta az elszakadás, vagy egy hirtelen összeveszés után. Te is lépj tovább, mindenki átéli életében jópárszor a szakitást, de ha tul leszel rajta és elindul egy uj kapcsolatod, lehet sokkal jobb lesz mint az előző.
2014. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet késõbb fog neki fájni.
2014. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kép jól bemutatja, hogy viselkedik a két nem szakítás után.

[link]


Egyébként valóban. A csajokra jellemző, hogy utána nem mozdulnak ki, az ágyban kuksolnak, szomorkodnak, csokit esznek. Aztán szépen lassan lezárják magukban. A fiúkra meg az jellemző, hogy utána örülnek a hirtelen szabadságnak, egy-két hét alatt jól kiélik magukat, azt elkezd hiányozni az ex, és jön a szenvedés.

2014. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű..így akar felejteni!És Ő már ezt lezárta korábban,mint ahogy ki lett mondva!
2014. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csajként voltam így. Csak mondjuk az 5 évből 4 év volt igazi kapcsolat, az utolsóban már tudtam, éreztem hogy vége lesz. Ezért aztán mire kimondtuk, addigra magamban már réges-rég túl voltam az egészen. Függetlenül attól, hogy egyébként nagy szerelem volt és fontos része az életemnek. Lehet, hogy ő is így van vele.
2014. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!