Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Los Angeles-Moszkva távolságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Los Angeles-Moszkva távolságot kibírni? Egy ilyen párkapcsolat mennyire működőképes? Van rá esély?

Figyelt kérdés

Most itt a nyár, szóval augusztusig elvagyunk így, hogy együtt vagyunk.

De szeptembertől mi lesz?

Én ingázok Bp. és Moszkva között (elvált szülők, anya külföldi), ő ugyanezt teszi, csak Los Angeles és New York között, néha Európában van a nagyszülei miatt.

Nem tudom, hogy ez mennyire leküzdhető. Mindketten szeretnénk, hogy működjön, de ekkora távolság azért kicsit kétségbeejtő.


Nekem még párkapcsolatom sem volt sose és fogalmam sincs, hogy ez működne-e.


2014. júl. 13. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ az érzelmektől is. De azért nehezen elképzelhető.
2014. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni,de sajnos ebbe a hatalmas nagy távba,majd előjönnek a bizalmi részek meg stb..az meg előbb utóbb a kapcsolat rovására megy...
2014. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire érdekes már az élet, nem? Van, aki az utcájában találja meg élete szerelmét, más a kicsi országunk másik csücskében, a Kérdező pedig egy olyan fiút szeret, aki kb a Föld másik oldalán él. :)


Hány évesek vagytok, mi a terv? Ha 1-2 évről van szó, amíg pl a fősulit befejezitek, és van anyagi keret arra, hogy relatíve sokat találkozzatok, akkor az kibírható - ha olyan a kapcsolat. Utána dönteni kell, melyikőtök adja fel az addigi életét és költözik a másikhoz.

Szerintem ne agyalj előre, majd úgyis meglátjátok, mit hoz a jövő.

2014. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért gyakran találkoznánk, nem 3-4 havonta.

Én 16 éves vagyok, ő 18.

Nekem még 2 évem van, utána én szeretnék ott is tanulni. De ő meg miattam akar halasztani az egyetemen, és ideköltözni.

2014. júl. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!