Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bűn a "testvérmegcsalás"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn a "testvérmegcsalás"? Már nagyon megbántam!

Figyelt kérdés
Van egy pasim, akinek az öccse az exem. Két éve jártunk, másfél éves kapcsolat volt- amikor egyetértettünk valamiben 100%ra egyezett a véleményünk, amikor meg nem akkor meg hatalmas vita meg ajtócsapkodás lett a vége. Lényeg hogy lementünk nyaralni a balatonra a mostani pasim családjával. Én nem éreztem jól magam, úgyhogy nem mentem esti városnézésre, a pasim öccse meg ottmaradt velem arra hivatkozva hogy nincs kedve. Akkor este lefeküdtem vele, sokat beszélgettünk és nosztalgiáztunk, így szex lett a vége. Most nem tudom mitévő legyek, mert szeretem a pasimat ez az egész csak pillanatnyi gyengeség volt! Tudtok nekem tanácsot adni, hogy hasonló helyzetben mit tennétek? 19/l

2014. júl. 13. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hát igazából őszintén elmondanám a helyedben neki és kiderül a kapcsolat kibírja e ezt a törést...ha benned marad akkor csak feszült leszel, rettegsz mikor derül ki...


én nem vagyok szent, de én nem tudnám megcsalni a párom senkivel...szóval nem tudom átérezni a helyzeted teljesen...de ha belegondolok én mit tennék...talán jobb ha nem mondom el :)

2014. júl. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez mekkora marhaság már..

1. majd biztos levisznek egy olyan lányt együtt nyaralgatni,, aki előtte sokáig volt az egyik fiúkkal, most meg a másikkal, ezt normális ember nem tűri el a környezetében,

2. azt írod: a mostani pasid családja, de ha testvérek, az az ex családja is!!

3, majd biztos ott hagynak henyélni titeket együtt, és nem arra gondol a család, hogy megint kufircoltok.

Eszem megáll, de ha ilyen történet igaz lenne, a család se normális, az biztos.

Két hasonlóról tudok, ahol felváltva hol egyikkel, hol másikkal volt a lány, mindkettőben robbant a testvériség, a szülők meg még az utcán is lek**vázták a lányt, be sem engedték magukhoz, nem, hogy nyaralgatni vitték volna.

2014. júl. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu
2014. júl. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég gyenge kis fake.
2014. júl. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hááááát én elhiszem hogy van ilyen! Hát ha megakarod tartania pasid legyen örök titok, különben végleg eláshatod magad nem csak a 2 testvér között de még a szülei sőt a rokonság de még a haveri kör előtt is.

De lehet hogy majd akar még egy numerát az exed és ha enm kap szépen ki fog tálalni mindent a pasidnak és nézelődhetsz.

Nem jó ötlet volt ez a testvér kapcsolat.

2014. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Családban maradt...
2014. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!