Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akinek nincs gyermeke, nem akar családot alapítani, de akar komoly, hosszútávú párkapcsolatot? 26/F

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 22:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Utolsónak: nem ezért kell gyereket szülni. És még arra mondják, hogy önző aki nem akar gyereket! -.-"

Hát én ilyen vagyok! És félek is hogy nehezen fogok pasit találni. Nem akarok gyereket soha, viszont az életem középpontja egy párkapcsolat. Az egyik legfontosabb dolog az életemben! Később akár házasság.

A korom inkább nem írom le mert akkor jön a duma hogy még nem ezen kéne gondolkozzak, meg meggondolom magam még, ha máskor nem hát túl későn és akkor majd szívok akiknek meg van 5 gyereke azok röhögnek rajtam, hogy kölyök vagyok még stb. De hiába, érdekel a gyereket nem vállalók témája! Fiatal korom ellenére, már 10 éve mondogatják hogy meggondolom magam, de sajna ez nem fog nekik összejönni. :D

2010. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

ma 23:36


Na, végre, valaki!

Megkérhetem a kezed?

2010. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
:D
2010. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
de miért ekkora baj a gyerek??
2010. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem mindenki szeretné. Én sem szeretném. Mindenki saját döntése és csak azért ne szüljön vagy csináljon senki, mert "hát ha nem baj akkor egye fene". A gyerekvállalás ennél komolyabb dolog. Ez persze szubjektív eldöntendő dolog, ez csak az én véleményem.
2010. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ekkora baj ha valakinek nincs gyerek?

Szerintem a gyerekvállalás nem az a téma amiről ezt kéne kérdezni... Elég nagy döntés ahhoz... Ez nem olyan hogy "hát most akkor szüljél aztán majd meglátod, veszíteni nem veszíthetsz..."

2010. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is ilyen vagyok. És létezik ilyen férfi, aki ilyen nőt akar? Úgy vettem észre, csak ideig-óráig vagyok jó, aztán előjön a családalapítás kérdése...

A társadalmi elvárások miatt szülnek sokan, úgy vettem észre. Elérsz egy bizonyos kort és mindig az az első kérdés, hogy mikor lesz baba? Ha elmondom a véleményemet, akkor lenéznek és csodálkoznak. Már gyerekfejjel tudtam, hogy nem vagyok anyának való. Azt mondták, majd átértékelem és meggondolom magam. Nem így történt.

Az elvárások miatt szüljek és legyek olyan, mint nálunk a szomszéd, aki ha nincs otthon a férje, akkor üti-vágja a gyereket, áthallatszik az állandó ordibálás, de jön a következő, hiszem már 30 éves és elvárják? Ez a gyereknek se jó.

Viszont szeretnék egy olyan férfit, aki így elfogad és szeret. Gyerek nélkül több lehetőséged van, hogy tényleg ÉLJ. Bármikor mehetek nyaralni, bármit tehetek, nem vár otthon egy gyerek, aki miatt haza kell rohanni, akire költeni kell és nem jut magunkra. Igen, ez önzés, de nekem így jó.

2010. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de nem a te korosztályod, annál már jóval idősebb vagyok. Voltak hosszútávú kapcsolataim, de amikor a férfi komolyra akarta akarta fordítani, mindíg elmenekültem. Épp most történt ilyen eset, pedig a párom valamikor álmaim férfija volt. Képtelen vagyok az elköteleződésre.
2010. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell gyerek és nem is fog megváltozni a véleményem. Lehet, hogy önző vagyok, de nekem egy boldog kapcsolat kell és az körül forogjon az életem. A baj, hogy nehéz olyan férfit találni komoly kapcsolatra, aki nem akar majd soha gyereket.
2010. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!