Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincasként nőként/férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasként nőként/férfiként tényleg nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Az a helyzet, hogy kevesebb olyan szingli marad addigra, akiknek nincs rá nyomós oka. Úgy értem, sok már ilyenkor az elvált, a megkeseredett, csalódott, a szüleivel élő semmirekellő, stb.


Én is szingli vagyok, 26 éves, szóval nem azért mondom, hanem mert ezt látom a közelemben. Én pl. a megkeseredettek és workaholic-ok táborát erősítem.:)


De egy 30-as férfinak könnyebb ismerkednie, hiszen ő még mehet a 20 évesekre is, azokkal is tud házasodni meg gyereket vállalni, de egy 30-as nő nem tud ugyanúgy a fiatalabbakkal.


26N

2014. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én azt látom, hogy ma már azért annyira nem kapkodják el a házasságot, gyerekvállalás. Ugyanúgy lehet találni normális párt ebben a korban is.
2014. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

addigra már több ember házas, van komoly kapcsolata, szóval igen

de azért nem reménytelen

2014. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok, rengeteg privit kaptam, haha.:D


szóval még annyit hozzátennék, hogy könnyebb, ha az ember maga túlképzett és budapesti(én pl. az vagyok), itt sok a szingli, mind a fővárosi, mind az elit jellegből fakadóan. Szóval ha pl. egy 30-as szingli bolti eladót keresel egy faluban, az lehet, hogy para...

2014. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!