Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nő nem kívánja a szexet 2 hétig? Folyt lenn

Figyelt kérdés
Azt állítja ,hogy vizsgák miatt nem mert izgul és nagyon tanul de közben eljár velem bulizgatni meg táborba. Amikor kezdeményezek rögtön leállít valamilyen indokkal. Az utolsó 2.5 hónapban ha volt is sex az olyan volt kb mintha azért menne bele mert muszáj pedig nem erőszakoskodtam meg semmi de hozzám sem ért csak megvárta amég végeztem. Ha rákérdezek vagy fáradt vagy közel vannak a többiek és hallanak (régen nem zavarta)vagy kitalál valamit. Ja és csak akkor bújós (de akkor nagyon) amikor társaságban vagyunk , ha van másik lány a társaságban pláne...mitől lehet ez?
2014. jún. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradt is meg már nem is kíván téged annyira mint régen.
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Velem is volt ilyen, a párom nem jött fel ide picsogni, hanem türelmesen kivárta. Az más kérdés, hogy utána 5-6 órán keresztül nyomtuk.
2014. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik...türelem kell hozzá. :)

Férfiaknál is sokszor adódik olyan élethelyzet, hogy egyszerűen nincs meg a kedv, ezt el kell fogadni...a szex nem egy olyan dolog, amit csettintésre megy. Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretne, sőt szerintem feltétlen azt se, hogy kevésbé kíván a barátnőd téged, csak egész egyszerűen most nem ott jár.

Én azért szoktam így bújni a páromhoz társaságban, mert valahogy akkor még jobban érzem, hogy szeretem. Lehet, hogy furán hangzik, de ha beülünk valahova, és látom a sok felszínes kapcsolatot, akkor örülök annak, hogy ő az enyém.

Iszogassatok, amikor eljártok így bulizni, oldódjatok, beszélgessetek sokat, az meghozza a hangulatát hozzá. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak akkor lehet szex, ha alkohol hatása alatt vagytok, de annak is van egy kissé állatiasabb, ösztönösebb, vadulósabb hangulata...főleg azok után, hogy így bújik, mászik rád a barátnőd társaságban. :)

2014. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat
2014. jún. 18. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!