Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy honap utani parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honap utani parkapcsolat utan ti mar feltetelen szerelmesek vagytok az illetobe, vagy csak rajongast ereztek iranta?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem ezeket, akkor mit?

Csak azert kerdezem, mert kb egy honapja vagyok parkapcsolatban, es ahhoz kepest hogy az elejen hogy odaig voltam meg vissza erte, annyira nem vagyok most, sot.

Lehet hogy csak fellangolas volt az egesz? Vagy nalatok hogy van ez?

Becsapni nem akarom, de magamban sem vagyok biztos mar, csak azt erzem hogy ez igy most nem jo.


2014. júl. 13. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj szerelmesnek lenned! ha szereted és jól érzed magad mellette, boldog vagy akkor is mellette maradhatsz! nem kell a lila köd a boldogsághoz :) legalább józan ésszel tudsz gondolkodni...

21F

2014. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!