Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viselkedtek a barátnőtökkel ha szerelmesek agytok belé? Hogyan mutatjátok ki?

Figyelt kérdés
esetleg a korotokat odaíratjátok :) köszi a válaszokat !

2014. jún. 20. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, hogy lányként válaszolok, de talán ennek is elég hasznát veszed, mivel látod, hogy egy lány miből érzi, hogy szerelmesek belé. Ahogy már rám néz, látom, amikor ottalszom nála, sokszor órákig bámul. Sokszor megdicsér, és bókol, bár nagyon nem hiszem el, hogy olyan gyönyörűséges vagyok, mert kicsi az önbizalmam. Nagyon vigyáz rám, mindig a kedvenc kajámat hozza, vagy csinálja nekem :) Sokszor órákig fent van, és beszélgetünk, és naponta ír valami kis sms-t, hogy hiányzom, mert mostanában az érettségi miatt kevesebbet találkozunk. Mindent megtesz azért, hogy nekem a legjobb legyen. De ezeket persze viszonzom is. Sokszor ad virágot is, általában cserepeset, hogy megmaradjon sokáig :)
2014. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Talán nem mindég mutatjuk ki elégé, de az nem azt jelenti hogy nem szereti a fiu a lányt. Pl én nem mutattam ki a volt barátnőm iránti igaz szerelmemet úgy ahogy kellett volna. De amikor nagyon ki akartam mutatni akkor kedveskedtem neki, virág csoki stb... vagy elvittem valami romantikus helyre, vagy feledhetetlen pillanatokat szereztem neki...
2014. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Még annyit, hogy sokszor elvisz valami nagyon szép helyre, például csillagokat nézni, meg szokott kis meglepetéseket is csinálni, egyszer égősorral kirakta a szobáját, és gyertyák is voltak, nagyon szép volt :)
2014. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első neked nagyon rendes barátod van :) milyen jó neked :) sok boldogságot . 2. neked is igazad van :D
2014. jún. 20. 23:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Első : és hívni szokot??
2014. jún. 22. 09:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Telefonon ritkán beszélünk, mert csak pár utcára lakik innen, és ha nagyon hiányzom neki, van hogy csak eljön hozzánk, becsönget, meglep :)
2014. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Borzos Kutya válasza:
100%

26/f

En pl nincs olyan reggel hogy ebredes utan rogton ne irnek neki. Nem hivom mert felkeltenem. O felkel egybol hiv. Odafigyelo es erzekeny vagyok vele szembe ha a helyzet ugy hozza. De ha kell vele gyerek tudok lenni, ha kell ugy beszelek vele mint ha csak a felesegem lenne. Egy igazi szerelem ugy gondolom hogy magaba foglalja a baratsag a haversag a lelkitars fogalmat. A mindent.

Ha az ember szerelmes kisujjbol jon az hogy kimutatja. Szerintem. Remelem segitettem. :)

2014. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem , tehát te folyton keresed :) és kimutatod :)köszi a választ! Am virágot pl viszel neki? És ha elfoglalt vagy a munkád miatt és fáradt talizol vele?
2014. jún. 26. 07:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én jelenleg csak ismerkedem egy lánnyal, sok ideig nem volt kapcsolatom mert az előzőt pont azzal fojtottam meg, hogy mindig ölelgettem, szeretgettem a lányt ami neki sajnos úgy tűnik nem volt jó...mondjuk nem is biztos, hogy annyira sajnos mert akkor most nem találhattam volna rá erre a lányra :) én élethosszig tartó kapcsolatra vágyom, szeretek ölelkezni és puszit adni a párom arcára...de ez az én módszerem, nekem szerencsém volt mert a lány is ugyanannyira szereti...de 5 szeretet nyelv van amit mindenkinek ismernie kéne, az egész dolog működését ha tényleg boldog párkapcsolatot szeretne! persze van aki ezt anélkül tudja alkalmazni, hogy tudatosan ismerné...van egy könyv ami nekem nagyon sokat segített ilyen téren, mert amikor azt gondoltam, hogy meg kell változzak mert meg fogom fojtani az összes kapcsolatom és végül egyedül maradok, meg akartam érteni mi a "probléma" velem és milyenné kéne válnom...és ebben a könyvben le van írva hogyan fejezhetjük ki a szeretetünket! ajánlom mindenki figyelmébe mert a benne levő tudás az igazi boldogság kulcsa, legalábbis számomra biztosan, és a könyvet ihlettők számára is :) Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Sajnos a fordítás hibás szerintem, mert ide nem a szerelem szó hanem szeretet szó illene, de ez egyéni vélemény, aki elolvassa talán máshogy gondolja :) csak ne a borítóról ítéljétek meg a könyvet!

2014. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Borzos Kutya válasza:
Persze mindig viszek neki valamit. :) Tavkapcsolatban elunk szoval egyenlore maradt a telefon vagy mas egyeb eszkoz. Akarmilyen faradt vagyok mindig szakitok ra idot, viszont nem folytom meg. Tudod van az az egeszseges arany-kozeput. :) Szivesen, orulok, hogy segitettem. :)
2014. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!