Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki rád nyomul, arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rád nyomul, arról mesélsz a párodnak?

Figyelt kérdés
Vagy a tudta nélkül rendezed el a dolgot?
2014. júl. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én el szoktam mondani nem akarok ezekből se titkot csinálni , ne hogy a későbbiekben azt tudja mondani hogy titkoltam meg letagadtam meg hasonlók .
2014. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom, akkor igen, mesélnék neki. Nem lenne mit titkolnom.
2014. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki aki nyomul, és nem lép át egy határt, akkor nem mondom el a barátomnak. Ha már a pasimtól nem kapok megerősítést, kell másik ember, akitől jól esik hallani, hogy csinos vagyok.
2014. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ramcsiii ***** válasza:
3-massal egyezek..viszont tényleg énsem mindig mondom el,már csak azért hogy ne essen neki rosszul,igyis akkor mindig dühös meg féltékeny lesz..
2014. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom el neki, mert úgy gondolom, hogy felnőtt nő létemre nekem kell tudnom megfelelően kezelni ezeket a helyzeteket.


Én úgy érzeném, ha ilyenkor beszámolnék neki ezekről az esetekről, mintha egyfajta érzelmi játsztma lenne vele szemben, kb. olyan mondanivalóval, hogy "látod, kellenék másnak is, jó lesz, ha féltékenykedsz".


Egyetlen esetben mondanám el neki: ha segítségre lenne szükségem, mert a nyomulás átmenne zaklatásba. Eddig egyetlen olyan eset volt a életemben, ami ilyen szempontból már határeset volt (szerencsére nem fizikai, inkább érzelmi "hadviselés" értelemben), de azt sem mondtam el neki, annak ellenére, hogy olyan szinten megviselt a dolog, hogy ő is megérzett abból valamit azokban a hetekben, hogy valami nem teljesen kerek velem.


Végül sikerült egyedül lezárnom a dolgot, és szerintem jobb, ha az ilyeneket nem osztom meg vele, ha úgyis nekem kell megoldanom ezeket a helyzeteket.

2014. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El szoktuk mesélni egymásnak, és jókat röhögünk, hogy az emberek mennyire szánalmasak amikor olyan emberre hajtanak akiről tudják, hogy van párja. Ráadásul házasok vagyunk.
2014. júl. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hármasban csinálom velük.
2014. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!