Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párodnak, és neked is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párodnak, és neked is rossz napod van, mivel tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Barátnőm rossz kedvű,és kudarcot vallottam,nem tudtam felvidítani,mert nekem is rossz napom van már így reggelre.Nincs pénzem,virágot kapott tőlem tegnap meglepetésként,mit csinálhatnék vele? Úgy volt,hogy ma túrázni megyünk,de az idő miatt halasztjuk.

2014. júl. 9. 09:40
1 2
 1/13 Kerida ***** válasza:
79%

Sétáljatok akkor városba.


Amúgy a csikizés bejön, ha épp makacs vagyok, vagy morcos vagy elviselhetetlen. De én nagyon csikis is vagyok. És utána sokkal vidámabb.


Vagy bohóckodásra is felvidulok.

2014. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
szard le, ilyenkor nem lehet felvidítani, a durcizással akar a középpontba kerülni, szerintem délutánra megunja és újból dugható lesz.
2014. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szex,szex,szex! Nálunk mindig bejön:)
2014. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
A csikizés jól hangzik :) Szerintem próbáld megbeszélni a barátnőddel a problémáitokat!
2014. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem szexeltünk 1 hónapja...egy éve vagyunk lassan együtt.nem csikis.bohóckodni hogy kell? ne haragudjatok,de mindig is komoly beállítottságú ember voltam,azért érdeklődöm itt,mert nem volt részem ilyesmiben kisgyerekként.18 vagyok.
2014. júl. 9. 09:56
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát mi olyankor összebújunk, megnyugtatjuk a másikat hogy minden rendbe jön. Elmegyünk sétálni, viccelődünk. Aztán lassan jobb lesz.
2014. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom a leírtak alapján nagy baj van a kapcsolatommal...mi mindezért nem teszünk,hiszen a lány magáról sem tudja mit miért csináljon...
2014. júl. 9. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Összebújunk, megszeretgetjük egymást, attól mindig jobb kedvünk lesz.

Nem kell virág, meg semmi különleges program, egy ölelés, egy csók ezerszer többet ér és hatásosabb.

2014. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"a lány magáról sem tudja mit miért csináljon..."

akkor neked honnan kéne tudni, ez hiszti, nem tudom miért kell lepontozni, ha egyszer az. nem tudsz mit csinálni vele, ignoráld és elmúlik, de ha plusz figyelmet fordítasz rá, akkor még inkább csinálni fogja.

2014. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátomnak rossz napja van,akkor inkább békén hagyom.
2014. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!