Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti láttatok már ilyet? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti láttatok már ilyet? :$

Figyelt kérdés

Szóval most hétvégén volt osztálytalálkozóm és volt ott egy srác aki ugye az osztálytársam volt. Azt kell tudni róla, h eléggé ilyen kis szerencsétlen volt, tudjátok ilyen nagyon okos matekból, iszonyú vékony test, pattanásos arc, szóval nem az esetem :D (bár nagyon kedves srác volt).

Mots viszont amikor megláttam majdnem lefordultam a székről XD Nagyon szép lett a bőre, meg nagyon megférfiasodott, izmos lett, állatira sármos volt abba az elegáns zakójába :$

Nagyon beindultam rá, össze is akarok vele jönni, de biztos furcsállaná, h hirtelen megakarom őt ismerni, nem egy buta a srác ugye :D Én amikor osztálytársak voltunk semmit nem beszéltem vele, sőt, h őszinte legyek párszor picit cikiztem is őt a háta mögött :$ Szerintetek mit gondolna ha most bepróbálkoznék nála ? Szerintetek haraguthat rám?


2010. jún. 15. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki, én is hasonló cipőben jártam mint a srác, és ez egy visszajelzés, hogy igen cool vagyok, jó irányba változtam, persze ha akkor szemét voltál vele, lehet, hogy csak meg fog dugni és otthagy.
2010. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyugodtan próbálkozz be nála, bár lehet h. a külseje miatt már több csaj tapad ráá..úgyh. számolnod kel azzal is, h. lehet, h. csalódás fog érni..de mindenképpen megéri bepróbákozni nála :)) Én szoritok neked...hja, és mondd azt neki, h. boritsatok fátylat a múltra, mikor néha cikizni szoktad őt...
2010. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

valami közösségi oldal esteleg ? Iwiw,myvip,ilyesmik ?

estelge írd neki, hogy szeretnél talizni vele, nosztalgiázni,aztán onnantól bármi lehet...

hajrááá ;))

2010. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet h örülne neki de lehet h visszakapod a cikizéseket és téged fog cikizni mert talál nálad szebbet!
2010. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében megdugnálak, aztán belédrúgnék.
2010. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó hát tényleg nem voltam vele túl kedves régen, de mondom nem gondoltam volna h így fog kinézni valaha is :D:$
2010. jún. 15. 19:17
 7/14 A kérdező kommentje:

19:03

Hááát nosztalgiázni nem nagyon tudok vele miről, mert mondom szinte egyáltalán nem beszéltünk régen XD Egy párszor segített nekem a matekháziba, max arról lehetne :D

2010. jún. 15. 19:19
 8/14 tetro ***** válasza:
80%
Persze, akitől soha nem akarsz majd semmit, azzal legyél is mindenkivel tapló. Remélem jól kihasznál, aztán elzavar a francba.
2010. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam azért tapló, mots jó lehet picit néha kihasználtam őt a háziknál, meg néha picit kibeszéltem a háta mögött, de olyan kis szerencsétlen volt XD

Amúgy most amikor beszélgettem vele akkor nem úgy tűnt, h mérges lenne rám :D

2010. jún. 15. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy iszonyatosan arcátlan hülye p*csa vagy...
2010. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!