Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátaná nekem, ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátaná nekem, ha megcsalnám, és nem haragudna. Sosem féltékeny. Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
A párom megbocsátotta egy régi félrelépésem,azt mondja, nem tud haragudni. Nagyon rendes velem, és elenged mindenhova, ahová vágyok. Furcsa nekem, hogy nem féltékeny, és az is,hogy azt mondta, ő sosem hagyna el azért,mert hülyeséget csinálok. Nem tudna rám haragudni,mert szeret. Ez normális?,
2014. júl. 14. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret
2014. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó nagy marha de igazi kötődés sincs köztetek. akkor meg minek játszani a semmiért? nem értem.
2014. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
természetesen többé nem lépnék félre, nem is vágyom másra..csak túl nagy szabad teret enged :) közben mégis egész nap beszélünk, minden nap találkozunk..nem bírjuk egymás nélkül
2014. júl. 14. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Papucs.
2014. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem szerelem a részéről, különben a megcsaláshoz nem így állna hozzá. ÉN úgy gondolom, hogy ez inkább beléd kapaszkodás. Mármint bármit megtenne érted, és mindent megbocsát...tényleg mint egy papucs, csak ne legyen egyedül. Legyen valakije. Én egy ilyen embert nem tudnék tisztelni, aki mindent megbocsát és elnéz...


Remélem értelmes amit írtam...:D

2014. júl. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!