Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megcsalna, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megcsalna, de egyetlen alkalom volt és semmit nem jelentettet. Megtudnátok bocsátani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem egy rib.... 2 éves kapcsolat. még sose volt előtte ilyen és nem is lesz. Nagyon szeretem őt , mindent megtennék h megbocsásson. Nem is tudom,h h jött maga a dolog. A koliba voltam azzal a fiúval és megtörtént. Nem volt tervezett, stresszes voltam,a barátommal régen találkoztam. Azóta nem is láttam a másik fiút és nem is akarom látni.
2014. júl. 14. 01:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
És ha ezt tették volna veled, akkor mi esne jól? Vagy h segítsek neki?? én tényleg nem akartam
2014. júl. 14. 02:02
 22/30 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés. Nálam ha ilyen előfordulna már semmi nem tudná elfeledtetni a dolgot, iszonyat nagy negatív rúgás. Én 2 év távlata után nem is tudnám egy könnyen felfogni a dolgot. Csak akkor tudnék megnyugodni ha elfelejteném de ahhoz előbb nyilván szakítanom kéne az illetővel. Néha eljátszottam a gondolattal mi lenne ha egy ilyen bekövetkezne, de még én sem tudok választ adni rá, annyira brutális súlya van a dolognak.
2014. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Engem már elég sokszor megcsaltak, úgyhogy alapból ugrok az ilyenre. "és semmit nem jelentettet." Neked semmit, neki viszont elég sokat.


A kérdés pedig az, hogy van gyerek, vagy nincs. Ha van, akkor kapsz még egy esélyt. Ha nincs, akkor a "soha többet" dolgot a következő barátoddal próbáld meg.

2014. júl. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Aki egyszer csal, előbb, vagy utóbb újra meg fogja tenni, hisz az elsőt is megúszta következmények nélkül. Az emberek nem változnak:)


Én egyetlen esetet tudnék elképzelni a megbocsátásra. Mármint aki hajlandó megbocsátani egy ilyet. (én nem).


Járjon neki a visszacsalás!!!És egy büdös szót nem szólhatsz emiatt. Így kvittek lennétek.

2014. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A legnagyobb árulás. Ha én megtudom állni, akkor az az alapvető, hogy a másik is megtudja.
2014. júl. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem akartad? Akkor megerőszakoltak? Ezt te sem mondhatod komolyan. Szar érzés, de jobb teszed ha szembenézel a dologgal és felkészülsz arra, hogy elhagy a barátod. Biztos, hogy nem fog ezután bízni benned, ráadásul ezzel jól megsértetted. Nem fog ezután előfordulni? Egyszer már megtetted. Ismét stresszes leszel, ismét nem lesz melletted a barátod, ismét lesz egy fiú. Kész megtörtènhet megint. Ha engem csalna meg a párom én azt várnám el, hogy eltűnjön az életemből, de meghallgatnám előtte miért tette. Gondolj bele ezután hogy lehetne ugyan az a kapcsolatotok? Kèpzeld csak a helyébe magad. Rég nem látott téged, van egy lány, rossz pillanatai vannak. Te mit tennél és éreznél? Emellett legalább őszinte voltál vele remélhetőleg és nem titkolózol. Remélem megoldjátok úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Jelentsen ez bármit.
2014. júl. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Gusztustalan dolog volt, tény, de ha tényleg megbántad és tényleg nem fog ilyen többet előfordulni, akkor ne mondd el neki. Nem hiszem, hogy megbocsátaná. Tanulj a hibádból, és értékeld a barátodat. 22/N
2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam neki és amúgy úgy néz ki h megbocsát
2014. júl. 15. 00:10
 29/30 anonim ***** válasza:
Sokra úgy se mentek, de az komoly ha neki se jelentett ez semmit.
2014. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2015. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!