Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most pedig jó neki hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pedig jó neki hogy más fiúval vagyok? Most mit akar? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14/lány vagyok.

Van egy fiú aki mindig tetszett de csak úgymond mint "tartalék pasi" . Most járok valakivel, amikor a barátom felhívott miközben egy közös összejövetelen voltunk tökre bedurcizott XD. Annyira látványos hogy tetszem neki. egy ideig vártam arra hogy majd odajön hogy járjunk vagy megnyílik vagy stb. de nem jött oda!



2014. júl. 14. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek menjen oda? Csak tartalékosként kezelnéd, annak is kezeled már most, te írtad. Játszasz vele.

Mondd, hogy csak barátként kezeled, légy őszinte vele, de ne húzd az agyát.

2014. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tökmindegy neked, ha most jársz valakivel?
2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszadó kommentjét köszönöm. Igazából egy ideig nagyon tetszett ,de meguntam az állandó hisztijét mert akkor is nyafogott ha egy fiú HAVEROM szóba került. Csak ezek után lett "tartalék pasi".Megfogadtam a tanácsot és mondtam hogy barátok vagyunk és emiatt nem kéne "bedurcizni". De őt nem érdekli....
2014. júl. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!