Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 és fél éve vagyok együtt. Minden jól működött, egészen addig, amíg ki nem jöttem Svájcba Erasmussal márciusban. Azóta a barátnőm elhatározta, hogy mivel "nem becsülöm meg" ezért nem fog velem lefeküdni. Pedig én megbecsülöm, kétszer is meglátogattam a félév alatt, csomószor beszélünk, júli végén pedig haza is költözöm, de ilyen távolságból többet sajnos nem tudok tenni. Ő meg nem látogatott meg, mert már dolgozik, és nincs ideje. De most meg már azt mondja, hogy csak házasság után akar velem lefeküdni, mert "ha nem veszi őt senki komolyan, ne is használja senki". A helyzet viszont az, hogy én komolyan veszem, komolyak is a szándékaim, viszont csak másfél, 2 év múlva akartam megkérni a kezét. Addig viszont nem tartom egészségesnek, ha szexmentes lesz a kapcsolatunk. Bár szeretem, de ezzel felbosszant. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

2014. júl. 13. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem engednék a "zsarolásnak"!
2014. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele hogy fontso neked ez a dolog , és probáld meg szépen lassan elkezdeni a dolgot . ;)
2014. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2,5 éve vagytok együtt, akkor biztos lefeküdtetek már egymással. De ha ezt a barátnőd "használatnak" tartja, akkor okosabb, ha otthagyod. Az ilyen nő nem való komoly kapcsolatra.
2014. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki zsarolásra tudja használni a szexet, az igazából nem akar lefeküdni veled, és nem szeret, ilyen egyszerű. Vagy megoldja "más forrásból".


Ülj le, beszéld meg vele, aztán ha nem ért a szóból, hagyd ott, és ne kérd meg a kezét, mert ez csak rosszabb lesz...

2014. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nő létemre a következőket mondom: egy nőnél ennyi idő alatt nem szabadna hogy így domináljon ez a dolog, hogy felhasználja arra, hogy megkösse a kezed. Ennyi idő alatt azoknál akik szereti a másikat, legalább 1000x meg kellett volna történnie mindennek. A másik pedig: ezek szerint Ő a jövődet, a saját terveidet semmibe sem nézi. Ő nem gondol abba bele, hogy nem nyaralni mentél ki Erasmussal svájcba, és éppen hogy azon fáradozol, hogy stabil alapot adj az életednek. Egy nőnek ezt értékelnie kellene, főleg hogy elvileg hozzád akarna menni feleségül. Szerintem itt bibi van, mégpedig az, hogy nem szeret, vagy még mellette eszméletlen önző is. Szerintem beszéljetek, de ha ennyi idő alatt képtelen a felfogásmódján változtatni, és még zsarol is, akkor jobban járnál ha megszakítanád vele a kapcsolatot, és egy olyat keresnél magad mellé, aki téged értékel, az álmaiddal, céljaiddal együtt! :)
2014. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Mi az, hogy ne is használja senki? Ezek szerint ő eddig nem is akarta a szexet veled. Azt hiszi más elvenné úgy, hogy csak az esküvő után lesz szex? Mondanám neki, hogy akkor keressen olyat. Ne hagyd, hogy zsaroljon. Az nem kifogás, hogy azért nem látogat meg, mert nincs ideje. Még a legszarabb munkahelyen is ki lehet venni szabadságot. Sőt, kötelező kivenni.

Szerintem 2 lehetőség van. Az első, hogy tényleg így akarja kierőszakolni az eljegyzést, esküvőt, úgy érzi, hogy elhanyagolod, hogy ő nem elég fontos neked. Ha így van, megoldódik a helyzet ha hazaköltözöl, és többet lesztek együtt. A csajok néha bekattannak, szóval simán elképzelhető.

a má

A másik lehetőség, hogy szabadulni akar, de azt akarja, hogy te dobd őt. Ezért kér olyat, amiről tudja, hogy úgysem teszed meg neki. És ragaszkodni fog ahhoz, amit kitalált.

2014. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Kedves kérdező,már megbocsáss, de most nem mindegy,hogy mikor kéred meg a kezét ?? Nagyon úgy néz ki,hogy vallásos a kicsike.!:) Az ilyen agyat meg nem nagyon lehet átmosni! Ha hiszed,ha nem,ez a "probléma" igazából nem is nagyon KOMOLY probléma,inkább vedd el,minthogy megpattanjon,és másnál érje el azt,amit akar!;-) Minden jót! Hali.
2014. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!