Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt járok egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt járok egy sráccal, de a másik srác féltékeny?

Figyelt kérdés
kavartam egy sráccal kb félévig .. de nem jártunk és nem is feküdtünk le csak majdnem .. most megtudta hogy van valakim és azóta írkál facen hogy miujság a barátommal szeretem-e , jobban csókol e a srác mint ő .. egy "barátnőm" meg a srác kitalálták hogy azt fogják nekem mondani hogy ők tetszenek egymásnak meg van köztük valami .. de a lány meg a srác beszélték facebook-on hogy én állítólag már majdnem sírtam amikor mondta nekem a csaj hogy tetszenek egymásnak .. ami nem is igaz .. na de miért van ez? féltékeny a srác? ha igen miért? talán szeret ?

2014. júl. 14. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy féltékeny. vagy csak bántja az egóját.. vagy akart volna tőled valamit, csak még idő kellett volna. miért, te szereted őt? ha igen, miért jöttél össze a másik sráccal?
2014. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szeretem csak zavar :) a másik srácot szeretem :)
2014. júl. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!