Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akarok az angoltanáromtól?

Figyelt kérdés
két gyerek anyja vagyok 23 éves,és kell a diplomához a nyelvvizsga,ezért magántanárhoz járok 2 honapja.a férjem is barátja lett közben,miután bemutattam öket egymásnak,voltunk párszor nála grillezni,és elég joba lettünk állandoan hív minket.ez a férfi már 41 éves és nekem tényleg öszintén nem az esetem se kűlsöre és belsőre is csak haverként...mégis egyre gyakrabban fantáziálok róla és álmodom vele...és utána nagyon rosszul érzem magam...szóval fogalmam nincs mi a franc a bajom,a férjemmel jó a szex sosem voltunk hűtlenek,és tényleg nem tetsztik a tanár...már kikészültem teljesen...mi lehet velem,és h szabaduljak meg ettől??
2014. júl. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nő vagy!
2014. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen de ez már kényszeres sajnos és másnál-olyan pasinál aki tényleg bejött-sem csináltam ezt a beteges képzelődést :(
2014. júl. 14. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
én is szoktam olyan lányról aki nem nagyon tetszik majd elmúlik ha nem jártok össze egy jó darabig.
2014. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!