Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, mert nem akarok bulizni menni. Tényleg nem akarok, sosem szerettem a tumultust meg a piát. Most nem tudom miért de tiszta szégyennek érzem magam?! 26F

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szar ügy. menj kocsmába és igyál valamit.
2014. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ez az igazi ok. Ilyen esetben elmehetne a barátnőivel. Az, hogy nem szeretsz bulizni, semmiképpen nem minősít negatívan emberként. Ez csak ürügynek tűnik.
2014. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dettó én is ugyan ez vagyok :) itthon punnyadok és kész :D utálok bulizni én is :)
2014. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Árok party-ra azért elmennél?


https://www.youtube.com/watch?v=H8NBt-G6eIQ

2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marko polo ***** válasza:

mindenkinek más a buli , általában sajnos sokaknak az a buli hogy riszállják kint a diszkóba a p.i.csájukat meg hogy elvesztik a szüzességüket a wécében ,,, szerintem ez egy teljesen normális dolog hogy valaki nem akar menni bulizni, ha meg annyira menni akar akkor menjen , lehet hogy majd 2 év múlva tollja a baleset csecsemőjét...

A dúrvaságért elnézést kérek.

2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az exed egy paraszt, worst excuse ever. Én is utálom a bulikat amúgy :D. 21/F
2014. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szeretek bulizni, duhajkodni, de ennek vége lett már vagy 4 éve... szerintem unalmas...


Alkalomadtán elmegyek, kocsmázok ismerősökkel, ha úgy sikerül hazacsúszok :D :D, de tényleg max havi 1x...


26/f

2014. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Magnetar válasza:
Ha neki ez ilyen fontos, neked meg ennyire nem, akkor nem a jó pasival voltál. Fogsz találni olyat, akivel jól érzed magad, bulitól függetlenül.
2014. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én megértem a barátnődet. Ha ő szeret bulizni, biztos veled is szeretne majd elmászkálni. Nem csak a barátnőinkkel akarunk elmenni ide-oda, a pasi se csak ágymelegítőnek van. Én se kezdek pl olyannal, aki nem jönne el velem soha koncertekre, mert én viszont nagyon is szeretek eljárni koncertezni, fesztiválozni. Keress magadhoz hasonlót, és nem lesz ebből probléma.
2014. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fesztiválozni. ÁÁÁÁÁ...
2014. júl. 10. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!