Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom lemondja a találkozót velem, egy buli kedvéért, akkor jogosan küldhetem el az anyjába?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el inkább vodkáért a trafikba.
2014. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az3rt ehhez elősztori is kéne..nem mindegy hanyszor találkoztok és hogy milyen buli..
2014. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hetente 1x, max 2x. régóta nem volt bulizni, de úgy volt h elmarad, így ledumálta h együtt alszunk. erre az utolsó pillanatban felhív h "jah, mégse megyek mert meg lesz tartva a buli" egyébként egy egyesületi lánynak a szülinapja
2014. júl. 14. 23:35
 4/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész te is ?
2014. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ameoland ***** válasza:

milyen visszataszító pitsa vagy. sajnálod attól a szegény embertől ezt az egy alkalmat,amikor nem téged kell még egy szinttel fentebb rakni a piedestán?

ha rám hallgatsz, vagy mész vele, vagy kívánd neki a legjobbakat,különben amit fentebb írtam, igazak lesznek.

2014. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, legalább tegye magát hasznossá. De ne Royalt hozzon mert az szar!
2014. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neeem, egyáltalán nem zavar h elment bulizni, félreértetek. Az zavar, h akkor jó vagyok neki mikor le van mondva a program, de engem rögtön félre tud tenni, ha ráér a szülinapos. Miért nem megyek? Mert nem hívott. Közölte, h megy és kész.
2014. júl. 14. 23:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran teszi meg, hogy téged lepattint egy jobb program miatt, akkor jogosan küldöd el, és szerintem itt az ideje, hogy beszélgessetek egy kiadósat a kapcsolatotokról.

Ha viszont ez egy egyszeri kivételes alkalom volt, akkor túlhisztized... Lehet, hogy régóta készült már erre a bulira, és csak neked akart jót azzal, hogy nem hívott el, mert tudta, hogy nem tetszene neked a társaság, vagy nem éreznéd jól magad, stb...

Szerintem inkább csinálj magadnak te is valami programot, és ne búslakodj otthon egyedül! :)

2014. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÉN lemondtam egy bulit, mert úgy h volt h itt alszik, aztán mégse :')
2014. júl. 14. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!