Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok, lányok, nők, tudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok, lányok, nők, tudat alatt miért pont a taplókhoz vonzódnak, és ha valaki rendes kedves arra miért unnak rá rövid időn belül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
És te miért vagy ilyen ostoba?
2014. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Honnan veszed ezt a hülyeséget?? Egy rendes srácot szeretnék, tudat alatt meg egy még rendesebbet.
2014. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudod, ez az ún. "rosszfiús" elmélet, amikor őket férfiasabbnak látják. De már meg is válaszoltam a saját kérdésem :D (előadás vége)
2014. márc. 22. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés,erre valószínűleg a választ soha nem fogjuk megtudni.Én is mindig ezt kérdezem,de válasz nincs rá...
2014. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosszfiús elmélet, aha. Szóval csak kétféle hapsi van, tiszta fekete-fehér a dolog, mi?
2014. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt barátnőimmel mindig rendes kedves korrekt voltam. Mindenben segítettem nekik, ház körül is ebben abban amire megkértek. Kedves voltam, kimutattam az érzéseimet, puszi, simi, babusgatás, de csak annyira hogy még ne legyen túlzás. De egy váratlanul mindig kidobtak, mondván hogy "túl" rendes vagyok, és nekik már ez nem izgalmas..
2014. márc. 22. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
mert arany középút a rosszfiu nem kellelmondanom miért bajos a jófiu meg unalmaaaaaas és ezt fiu ként mondom nagyából mindig a kettő között kell állni ..
2014. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igen, én is erre jutottam
2014. márc. 22. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sokkal inkább egy rendes fiút szeretnék. :) Korábban nekem is vonzóak voltak a 'roszfiúk' , mert van benne valami romantikus, hogy miattam megváltozik, persze ilyen nincs, már tudom.
2014. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mennyi az a rövid idő? én fél éve járok rendes sráccal. tök jó, szeretem h nem kell félnem h megcsal, hogy elmegy buliba és leissza magát/rendőr viszi el stb.

de az viszont nem jó, hha pl. én este 8-kor írok neki, hogy sétáljunk, akkor már nem lehet, merthogy anyuci mit szól, ő nem szokott eljárni olyan későn.

én meg nem értem, azért már elmúlt 18 és ez csak egy szimpla séta.szóval, ennyire azért "elrosszulhatna", hogy hát na, kijönne velem este is. Meg nem azt mondom hogy alkesz legyen, de ha van egy tényleg baromi finom pia, 1-1 pohárral szerintem meg lehet inni.

Nálad is gondolom ilyesmi lehetett a gond, ez az ami Túl jó.

2014. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!