Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha egy lány kér esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kér esélyt?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam a párom. Az utóbbi időben csak veszekedtünk, mert nekem semmi nem tetszett. Bármit csinált. Mindent csak lefujjogtam. Mert tökéletes embert akartam csinálni belőle. De amikor oda jutottunk hogy szakítunk, megértettem hogy nekem kell változni. Úgy kell szeretnem ahogy van. Vannak dolgok amik nem tetszenek, de úgy kell őt szeretnem. De most azt mondja "ne próbálkozzunk tovább, mert ő nem elég nekem, nem tesz boldoggá. Én mondtam" És igen, ezt mondtam, de már nagyon bánom. Szeretem őt. És ha kell, én fogok utolsó esélyt kérni. Szerintetek is harcoljak?
2014. júl. 15. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt így kerek perec mondd el neki is. Nem ciki. Érettségre vall.
2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ciki egy esélyt kérni a boldogságra. Viszont félő, hogy ettől még továbbra is ott fog motoszkálni benned, hogy Ő nem tökéletes számodra eléggé...és ez sok gondot okozhat még neked és neki is. Nem ciki esélyt kérni, de érthető és jogos, hogy ezután fél a kapcsolat folytatásától.
2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
miért ne kérhetnél esélyt? :) azt lehet bármennyit :) max nem kapsz...
2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon sértő volt a részedről, a pasid jól ki lehet ha ilyen stádiumban van már. próbálgatsz de ezek után nem tudom mennyire akar ő bármit is.
2014. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

ha nem a magánytól való félelem beszél belőled, hanem az őszinte megbánás és szeretet akkor próbáld meg...de előtte tudd meg mi vezérel!


21F

2014. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem probálj vele beszélni, de ha annak ellenére ő nem akarja már folytatni akkor hagyd békén. Nekem is volt olyan, hogy együtt jártunk, eleinte minden nagyon szép volt, és idővel kezdtem kiismerni, hogy rendes, de mégse hozzám való, mert egészen más a mentalitásunk és megkértem hogy barátként hagyjuk abba, de ő elkezdett ragaszkodni. Az nagyon rossz tud lenni, ha a másik fél szeretne továbblépni és közben meg könyörögnek neki másik esélyért, tiszteletben kell tartani a másik akaratát, tehát annyira azért ne legyél rámenős.
2014. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kései Sirató ***** válasza:
ez már a késő bánat kategória. Tanulj belőle! Legközelebb ne bántsd meg a párod ( a következőt)!
2014. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nagyon szeretem... 4 éve vagyunk együtt, most akartunk elköltözni. De az örökös akaratosságommal elmartam magam mellől.
2014. júl. 15. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Később nem leszel akaratos?

???

2014. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem. Mert annyira szeretem, hogy elfogadom minden kis dolgát. Mert ha szeretem, azokkal együtt kell szeretnem. Ezt most értettem meg.
2014. júl. 15. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!