Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha egy lány kér esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kér esélyt?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam a párom. Az utóbbi időben csak veszekedtünk, mert nekem semmi nem tetszett. Bármit csinált. Mindent csak lefujjogtam. Mert tökéletes embert akartam csinálni belőle. De amikor oda jutottunk hogy szakítunk, megértettem hogy nekem kell változni. Úgy kell szeretnem ahogy van. Vannak dolgok amik nem tetszenek, de úgy kell őt szeretnem. De most azt mondja "ne próbálkozzunk tovább, mert ő nem elég nekem, nem tesz boldoggá. Én mondtam" És igen, ezt mondtam, de már nagyon bánom. Szeretem őt. És ha kell, én fogok utolsó esélyt kérni. Szerintetek is harcoljak?
2014. júl. 15. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na, szóval nézzük csak:

1.Akaratos vagy,de szereted,esélyt kérsz tőle.

2.Innen úgy néz ki kettőtök közül ő az engedékenyebb,tehát, ha most harcolsz érte,sztem megadja neked az esélyt.

Menjünk tovább.

3.Szerelem elmúlik,utána visszatér az akaratos éned=szakítás.

2014. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha tudsz fejlődni, akkor lehetséges, hogy boldogok lesztek együtt.

Kérdés, hogy erre képes vagy-e?

Ha igen, akkor vágjál bele.

2014. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. a rózsaszínködös szerelem kb 2 év múlva elmúlik. és aki nem ezt mondja, az hazudik. ez így normális.
2014. júl. 15. 17:52
 14/15 anonim ***** válasza:
ez így van de ennek nem egyenes ági vonzata a taplóság :D
2014. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 11. vagyok,és leírok neked valamit.

Ott van a nagyanyámnak a lánytestvére.89éves,a férje márciusban töltötte be a 100.-at.

60éve együtt vannak.Van már még dédunoka is.

Egy mélyreható beszélgetés során a vénasszony könnyei előtörtek.Elmondta,hogy fiatal korában volt egy udvarlója.

Nagyon-nagyon szerették egymást.A legény akkoriban még katona volt,és a nagyanyám testvére volt neki élete nagy szerelme.De az akkor még fiatal lány nemet mondott a kérőnek,pedig az többször is próbálkozott.

Szakítás lett.

És ott a női dacc,a női hiúság...

Teltek múltak az évek,a sorsok különváltak,a szerelem nem jött vissza. Majd mikor már kezdett kifutni a lány az időből,hát gyorsan férjhez adták...A mostanihoz...

60éve együtt vannak,de a vénasszony könnyes szemekkel mondta nekem,hogy ha legalább még egyszer újra láthatná azt az embert,akit akkor elszalasztott,hálát adna az égnek.És kérné őt,hogy bocsásson meg neki,hogy mekkora hülye volt,hogy hagyta elmenni azt akit szeretett és az viszont szerette...

S leélte az életét egy másik ember mellett úgy,hogy ez mind a mai napig ott van benne,és hiába van gyerek,meg unoka,meg dédunoka,de a dolgok lényegén ez nem változtat semmit.

60év b @ sz k i egy másikkal,na ez a sz í v @ s nem a gázkamra.

2014. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!