Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok tartogat képeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok tartogat képeket az exéről?

Figyelt kérdés

Ti mit szóltok ehhez, ha komoly vele a kapcsolatotok?

Köszi a válaszokat!



2014. júl. 15. 10:32
 1/7 Ramcsiii ***** válasza:
Nem nem tartogat..és ha valaha is kapott valakitöl valamit,amióta velem van már mindent kidobált!
2014. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól még, hogy annak a kapcsolatnak vége, nem kell mindent megsemmisíteni, ami vele kapcsolatos. Az is egy időszak volt, valószínű egy ideig pozitív, most veled van, ez a fő.
2014. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy része volt az életének, nyilván nem feltétlen rosszul emlékszik vissza rá, eltette emléknek. Nem kell ehhez, hogy még érezzen valamit az előzőek iránt.

Ameddig velem van, addig nem zavarna.

Persze ha a fal tele lenne vele kidekorálva, vagy millió kép lenne az exről, minden lépésemnél egybe akadnék, az más.

2014. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-al értek egyet én is
2014. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tartogatna, már nem lenne a párom.
2014. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom szobájának a falán van vagy 50 fénykép amik az élete egyes részeit mesélik el, és 3-4 képen van ex. Nem nagyon zavar, 5 hónapja vagyunk együtt, úgy gondolom felesleges hiszti lenne rávenni, hogy vegye már le onnan.
2014. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van exemről, barátnőmnek is az exéről. Mivel lenne jobb ha letörölné? Aki ilyenben korlátozza a másikat nem kicsit féltékeny típus. Nekem ha azt mondaná, hogy töröljem azt hiszem búcsúznánk. A múltam az én múltam ahogy az övé is az övé. Ilyenen felesleges vitázni. A 3#-as írta jól, amíg nincs kidekorálva a fal addig nem gáz.
2014. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!