Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akartam tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akartam tenni a fiút aki tetszik azzal hogy van barátom. Kicsit elcsesztem, mert mostmár nem akar, csak barátkozni. Szóval ez egy kicsit zűrős. Megpróbálom érthetőbben. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Megtudtam h ő is szerelmes belém->kitaláltam h ha azt mondom neki h van egy pasim,összeszedi magát és bevallja->nem vallotta be->legjobb barát maradtam neki->nagyon sokat írunk egymásnak és hnap megyek strandra és gondoltam elhivom,h Menjünk együtt.Még nem válaszolt.Sztetek "dobjam a pasimat" este,és hnap valljak neki szerelmet?

2014. júl. 15. 14:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát igen.letiltana..ezt elbasztam..
2014. júl. 15. 14:39
 12/18 Fényember ***** válasza:
6%

másnap a strandon*

Figyelj...beszeretnék neked vallani valamit...nagy hülyeség volt a részemről..pontosan jól tudom és nagyon is sajnálom...de nem tudtam hogy hogyan vonhatnám magamra a figyelmedet...én annyira de szeretlek és azt akartam hogy ha megtudod hogy van barátom akkor akadj ki vagy legalább érezzek rajtad bármit is ami miatt érezhetem hogy viszont szeretsz...sajnálom...nagyon sajnálom hogy azt hazudtam van barátom mert amúgy nincs..és tudom nagyon gyerekes döntés volt ez részemről hogy ezt mondtam neked...de úgy szerettem volna érezni hogy fontos vagyok neked...és ha meghallod hogy barátom van akkor érezd hogy elveszíthetnél és harcolj értem..nagyon sajnálom ezt az egészet...és megértem ha ezután minden megváltozik köztünk..csak szerettem volna...ha ezt hallod.


Na...valami ilyesmi szerintem korrekt lenne. :)

15/L

2014. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

'Mondjam azt neki h "hallod a vanegybarátomos dolog csak kamu volt..."

Erre mit szólna??:('---Akárhogy tálalod, nem hinném, hogy röpdösni fog az örömtől. Ilyen kamu után elég nehéz lesz visszaszerezni a bizalmát, örülj hogy még szóba áll veled.

2014. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha én megtudnám, hogy egy ilyen fontos dologban hazudtál nekem, nemhogy a szerelmed nem akarnék lenni, de még a barátod sem. Elvégre mit beszéljek meg veled, miért bízzak meg benned? Hogy megint hazudj nekem? Hát bocs, de nem.
2014. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
de ezt milyen megfontolásból csináltad? azért néha gondolkodni is kéne :D
2014. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Megtudtad hogy szerelmes beléd és akkor neked muszáj volt fájdalmat okoznod neki a kamuddal? Hát nagyon szeretheted... hagyd békén, az lesz neki a legjobb. Ilyen buta csajjal senki nem járna jól. Habár az igazságot azért nem ártana közölnöd.
2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindent a lehető legjobban csináltál! :) Büszke vagyok rád! Mennyi szenvedéstől kíméltél meg így egy fiút... Így nyugodtan hívhatom szerencsésnek az illetőt! :)
2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagy fszágot csináltál!!!Persze h nem mondja el miután azt mondtad, h van pasid....
2014. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!