Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyorsan haladt előre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyorsan haladt előre a párkapcsolatotok? Mondjuk a megismerkedésből mikor lett járás, szerelem, eljegyzés, házasság, gyerek. Vagy ameddig jutottatok: ) Ha lehet irjatok nemet és kort is: )

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:

járás az azonnal, és még most is ott tartunk, egyikőnk se házasság párti, gyerek meg minek, szóval ennyiben is maradunk

párom részéről szerelem, részemről csak vonzalom, és szilveszterkor jöttünk össze

23L 41F

2014. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fényember ***** válasza:
találkoztunk (előtte személyesen nem ismertünk egymást) rá 10 napra összejöttünk (előtte kb 7x találkoztunk a 10 nap alatt)már hónapok óta együtt vagyunk..én már 1.hónap óta érzek valamit de így kb szerelmet talán a második hónap óta. Ő azt mondta hogy neki ez az érzelem bőven megvolt már az első hónapban. Több még nincs :)
2014. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lilith1994 ***** válasza:
Meg ismerkedtünk barátommal 2010 május elején. 11.-én találkoztunk először. Össze is jöttünk aznap. Egy-két hétre rá őssze költöztünk. 2010 dec 24.-én el jegyzett. Már négy éve együtt vagyunk és jól megvagyunk :) jelenleg ennyi :)
2014. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 év ismeretség után alakult ki a párkapcsolat 1 év 3 hónap után jegyzett el, lassan készülünk az esküvőre.

25L / 37 F

2014. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy volt ,hogy én egy kisvárosból feljöttem Pestre ,egy haverom segített benne ,mondta hogy lakhatok náluk ha gondolom egy darabig .(Többedmagával bérelt egy lakást .) Nos, ott az egyik lakótársával első pillantásra fellobbant a szikra ,5 nappal az odaköltözésem után összejöttünk ..rá 2 hétre külön laktunk ketten ;-) .Mi szó szerint lakva ismertük meg egymást .;-) 3éve voltunk együtt ,mikor jött a baba . Most már 12éve vagyunk együtt ,lányunk 9 éves ,és esküvőnk jövő tavasszal lesz . Nálunk kicsit fordítva volt a sorrend ..de imádjuk egymást a mai napig ! (:
2014. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt ,33/N
2014. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

18 nap ismerkedés (neten)

Első randin egy pár lettünk

Az első hónapfordulók előtt 2 nappal kérte meg a kezem.

Az első évfordulónk előtt 1 héttel költöztünk össze

6 hónap együtt élés után házasodtunk össze

Most 4 éve vagyunk együtt.

Gyereket nem tervezünk.


28/N - 25/F

2014. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013 júliusában kezdtünk el találkozgatni, de előtte évekig jóban voltunk. Aztán augusztusban lett volna lehetőségünk arra hogy járni kezdjünk de végül csak a találkozgatás mellett döntöttünk, így végül november elején jöttünk össze, azóta együtt vagyunk:) L.
2014. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ne haragudj hogy nem írtam kort, nem szerettem volna. :)
2014. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Mi az interneten ismerkedünk meg tavaly januárban. Március végén találkoztunk először és rögtön jártunk is. Távkapcsolat igaz, de azóta együtt jóban-rosszban. Jövő nyáron tervezzük az összeköltözést de lehet hogy külföldön próbálkozunk együtt 18N/27F
2014. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!