Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy haverom folyton-folyvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haverom folyton-folyvást félrek. R, miközben van egy tini barátnője, akit átver, kéne neki szólnom vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam akivel jóbarátságban vagyok már 3 éve. Egy másik városban lakik, ott várja a barátnője, egy gimis kislány. Már évek óta együtt vannak, viszont amióta ide jár egyetemre a srác, szinte minden este meghúz valakit. Engem nem zavar, viszont kicsit sajnálom szegény barátnőjét. Otthon várja hűségesen, minden hazugságát elhiszi, sokszor voltam fülltanúja, hogyan veri át szegény kislányt, elég undorító módon. Tudom, sok közöm nincs hozzá, azon kívül, hogy barátok vagyunk. Párszor mondtam már neki, hogy nem kéne a kislány agyát húzni. Ennél többet tudom, nagyon nem tehetek. Ti mit tennétek? Szólnátok a lánynak? 23/N
2014. júl. 15. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szólnék, aki tisztességtelenül játszik az mástól se várjon tisztességes bánásmódot.
2014. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tuti. Eléggé nagy szemétláda. Inkább ne tegye tönkre szegény lányt.
2014. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mekkora görénység!!!

Mond el a kiscsajnak de a fiu ne tudja meg hogy tőled tudja.

2014. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!