Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még csak 15 éves vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 15 éves vagyok, és máris belezúgtam egy fiúba. Egy utcába lakunk és szinte mindennap látjuk egymást, sajnos van barátnője de látom rajta hogy nem érdekli hiszen a lány külföldön lakik. Szerintem bír engem. De nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 11:44
 1/5 anonim válasza:
Lehet ez egy kicsit tömör lesz de:Kezdeményezz
2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, hogy jöttél rá, hogy nem érdekli?
2013. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy jöttem rá hogy mindig mondta hogy "addig jó még nem látja mit csinálok" és hasonló dolgok...
2013. máj. 20. 15:33
 4/5 anonim válasza:
hát talán gondold át az eddig történteket,h van-e tényleg alapod arra,h kikezdj egy barátnős sráccal,és próbálj felé "jeleket" küldeni...
2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 1000 szer átgondoltam és kezdeményeztem is köszönöm a tanácsokat,lesz ahogy lesz.
2013. máj. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!