Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha kislányos vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves leszek.

Egyszerűen úgy érzem, hogy a mai 15-6 éves lányok is "szexisebbek", mint én. Külsőre szerintem szép vagyok, és egy csomó fiú felfigyelt rám(köztük a párom is), de amint megmozdulok, beszélek, olyan kislányos kisugárzásom lesz. Azt mondják érett vagyok, ezért nemis értem.

Nem tudok se szexis lenni, se nőies.

Szalagavatón az osztálytáncunk a lányok számára tartalmazott eléggé szexis és nőies mozdulatokat. Csináltam, mint a többiek, egy csomót gyakoroltam is, ennek ellenére pl. az egyik lány elkezdett nevetni, hogy milyen ARANYOSAN csinálom.

Egy csomószor van, hogy a barátnőim is azt mondják, hogy milyen aranyos vagyok, ha felveszek egy csinosabb ruhát.

Ha valamit szexisen akarok csinálni, az inkább "nevetséges", és kislányos lesz. Ezen hogy lehetne változtatni, vagy ez jó így?

A barátommal még nem feküdtünk le, ennek ellenére ha megkér valami dologra, ami kicsit erotikusabb, akkoris olyan hülyén érzem magam, mert nem azt a hatást érem el amit szeretnék, úgy érzem, pont azért, mert én "cuki" meg kislányos vagyok.

(u.i.: nem attól vagyok cuki, hogy rózsaszínt hordok megminden ilyen habos-babos, mert ezeket nem szeretem annyira.)

Mi lehet a megoldás?


2014. júl. 15. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább aranyos lehetsz! XD
2014. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"csomó fiú felfigyelt rám(köztük a párom is)"


Ha van barátod, akkor miért érdekel a többi fiú véleménye?

2014. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. köszi!:D

2. válaszoló, félreértés ne essék, azt azért írtam oda, hogy külsőleg nem lehetek csúnya, legalábbis a visszajelzések alapján.:) Tehát, hogy nem azért mondják inkább az "aranyos" jelzőt.:)

2014. júl. 15. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt látnom kellene, de szerintem semmi baj nincs veled. Most is biztos van benned olyan, ami szexi, nőies.
2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsit pedofil a pasid bejön neki ha kislányos vagy :D
2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj ha nem tudod mikor nem lehetsz kislányos
2014. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!