Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a fiú nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

2 hónapja írogatunk neten. Nagyon jól alakultak a dolgok közöttünk. Írta hogy nagyon elfoglalt (sportoló) és nem nagyon van ideje csajokra, de már szeretne egy barátnőt.

Nem kamu profil, mert igazolta hogy velem beszél (küldött egy képet magáról amin tart egy lapot amire ráírta a nevem).

Telefonszámot nem cseréltünk, csak Facebookon beszélünk olykor olykor.

Azt mondta ha lesz ideje, mindenképpen sort kerítünk a randira. Szerinte legyen vakrandi, ha már eddig is kibírtuk...Szvl semmi skype, telefon, semmi, csak sok sok kep.


2 órányi a távolság köztünk, bevállaltam, hogy először felutazok hozzá. Egyszerűen nem hiszem el, hogy eddig ne lett volna ideje legalább 10 percre talizni a 2 hónap alatt. Persze bulizni rengetegszer el tudott menni a többiekkel, mert azt muszáj..


Csak szórakozik velem? Mert eddig teljesen úgy írt mint aki komolyan gondolja. Mit kéne higgyek, miért nem akar találkozni? Hagyjam a francba?


2014. júl. 15. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Noszogasd kicsit biztos félénk
2014. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg kéne mondanod neki. Utána majd meglátod.
2014. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha be is jönnétek teljesen egymásnak, mik lennének a tervek? Mert ugyanúgy 2 óra lesz köztetek, és azért minden nap nem tudnátok az első időszakban se találkozni.

Szerintem nem éri meg ezért harcolni, ha már most se tesz érte sokat. Pedig egy időpontot kitűzni nem olyan nagy dolog.

2014. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozik kettőtökben.
2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem elég magabiztos ahhoz, hogy találkozzunk, látszik azon is ahogy ír hogy nem tart tőle. Nem fél, ez biztos.

#3: Egy találkozót azért szerettem volna, ha már 2 hónapja vele beszélek..

2014. júl. 15. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csaj. Rólam lányként azt írta a fiú, hogy biztos b*zi vagyok. Dobtam is, mint macskát sz*rni.
2014. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ő mit mondott erre? miért nem ment el? mi volt a kifogása?
2014. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fényember ***** válasza:

Ha ő is tökre benne van a randiban akkor lehet hogy mondjuk nincs pénze buszra hogy leutazzon hozzád vagy hasonlók...de szerintem kérdezd meg valahogy így:

Amúgy..érdekelne...hogy miért nem erőltetted ezt a találkozósdit? Mond meg őszintén ha nem jövök be neked esküszöm nem sértődök meg meg semmi..ennél a bizonytalanságnál sokkal jobb lenne ha tudnám hogy most mi is van. :)


Vagy valami ilyesmi :)

2014. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy az a kifogása, hogy nincs ideje, és szeretne maximális figyelmet fordítani rám,, meg sok időt, ha már egyszer találkozunk...

Szerintetek ez mennyire igaz?! Maximalista azt tudom róla, ezt mondta is magáról, na de akkoris, ő nem akar végre látni szemtől szemben?! Szerintetek elhiggyem ezt neki?

2014. júl. 15. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!