Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragszom a barátomra, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszom a barátomra, mert az találkozni akar egy régi haverjával. Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem azért haragszom rá, mert nem velem van, hanem azért, mert ez vice versa nem működik. Ha ő nem dolgozik, hanem otthon van, elvárja, hogy vele töltsem az időmet, duzzogás nélkül nem mehetek sehova. Nem bulizok, nincsenek fiúbarátaim, hanem elmegyek magántanárhoz, barátnőimmel, anyukámmal valahova, tornászni, vagy suliban önképzőkörre, vagy otthon maradok tanulni. Ha a munkája nem szólítja el, és itthon dolgozik, rám ír, hogy unatkozik, találkozzunk, nem tud magával mit kezdeni, ha nem válaszolok neki, mert nem veszem észre, akkor ír vagy 5 üzenetet, hogy hol vagyok, mit csinálok, beszélgetni akar. Egyszer találkoztam egy ismerőssel, mert tartoztam neki, erre megsértődött, hogy ő otthon volt és nem tudott ebédelni, erre én meg bemegyek a városba MÁSSAL találkozni. Ha csajokkal találkozom, az a baja, hogy miért nem hívom őt is el. Most például konditeremben a recepciósnak volt nyugdíjas búcsúztatója, és az volt a baja, hogy ő aznap érkezik haza, és miért megyek el oda.

A haverjai nem ebben a városban laknak, mert szinte mindenki elköltözött, egyetemre jár stb. Évente ha kétszer találkozik velük, de nem esik jól, hogy természetesnek veszi, ha neki dolga van, vagy programja, de én nem csinálhatok magamnak elfoglaltságot, anélkül, hogy zokon ne venné.


2014. júl. 3. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt megkéne beszélni mert hosszútávon nem lesz életképes a kapcsolatotok ha igy folytatódik nem birtokolni kell a másikat amugy is hanem szeretni és bizni benne :)
2014. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ennek a pasinak csak egy tárgy vagy, amit elővehet akkor és maikor csak kedve szottyan rá. Azért ideges, ha nem vagy elérhető, mert nem szokta meg hogy ne használhasson téged amikor csak akar, és ez dühíti.
2014. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha ő csak kétszer megy el a haverjaival évente, te meg rendszeresen programokat szervezel magadnak nélküle, érthető a dolog részéről.
2014. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Naaaa... hát hány évesek vagytok? Ne engedd, hogy bíráskodjon az életed felett. Hagyd ott. Nem éri meg egy bizonyos ponton rekedni. Gondolom még fiatal vagy, előtted az élet. Lépj.
2014. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Az nem társkapcsolat, ahol az egyik tárgyi tulajdonának tekinti a másikat. Ha akarat nélküli bábot akar, húzzon a farkára egy guminőt. Én a helyedben úgy kivágnám, mint azt a bizonyos macskát kakilni. Az én fogalomrendszerem alapján a jelenlegi "kapcsolatod" csak megalázkodó időpocsékolás.
2014. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Huh hát ez nagyon gáz, de ismerős helyzet. Volt barátommal ugyan ez ment, neki volt egy csomó lány barátja, el is járt velük bulizni, én meg csak üljek itthon és szóba se álljak másokkal. Persze ha ezt szóvá tettem akkor meg jól összevesztünk hogy nem igaz hogy ilyen féltékeny vagyok meg stb.. stb.. Marhára rühellem ha valaki beleszól az életembe, hogy kivel barátkozok meg hova megyek. Jó oké egy kapcsolat végülis így működik, de azóta szakítottunk most nincs senkim, és nagyon jó érzés szabadnak lenni.
2014. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Viszont , hogyha vele vagyok, úgy kezel mint egy királynőt :D

Az esetek 90%ban azt csinálunk, amit én szeretnék, ajándékokkal halmoz el, elég gyakran kell neki szólnom, hogy ne költsön rám annyit, ilyen szempontból nagyon el tud vele szaladni a ló. Néha ki se kell mondanom, mit szeretnék, csak látja rajtam, ismer mint a rossz pénzt.

Szerintem nem birtokló, csak magányos és nagyon ragaszkodó.

2014. júl. 3. 10:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Hó végétől szabin lesz, én meg vizsgázom egy hónap múlva ( nem mondom meg miből, mert nem akarok "felismerhető" lenni), és az a baja, hogy nem csinálhatunk több napos programot, mert én tanulok. Pedig ő nyaralni akar menni 2 hétre, eddig úgy volt, hogy 1 hétre megyünk, am be is volt kalkulálva.
2014. júl. 3. 10:45
 9/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok ő 23. Jövőre érettségi, és érettségi előtt bakancslistát akarok összeállítani. Anyag átismétlése, szintemelő érettségi, nyelvvizsga, jogsi, mert fel akarok menni Pestre tanulni.
2014. júl. 3. 10:47
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

Ja, ha egyébként királynőként bánik veled és mindent megkapsz és neked ez a fontos; nincs több kérdésem.

Megérdemlitek egymást.

2014. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!