Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet olyam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simson244 kérdése:

Szerintetek lehet olyam hogy "ujra dobban a szív"?

Figyelt kérdés
règi ûzeneteim olvasom meg kõzben pár napja szinte csak rá gondolok vagis hogy mondjam olyan furcsa egyre többet gondolok a volt szerelmemre... ez miért van? règebben ugye jártunk meg minden de szakitottam vele nagyon kedvesvolt velem de èn elbakkeroltam mindent ès nagyon bànom règi üzeneteinket olvasom de inkàbb rosszabbul leszek ha olvasom de, rosszul vagyok ahogy bántam vele nemlehet ezt visszacsinálni tudom de viszont miért van ilyen ??? :(
2014. júl. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Te részedről lehet, hogy van, az ő részéről nem sűrűn, ha már "elbakkoroltad".


A helyesírással meg ne törődj, csak az anyanyelved. Semmi extra.

2014. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
„A szerelem olyan, mint az ózonpajzs, csak akkor fogjuk igazán értékelni, amikor már nem lesz.”
2014. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a legnagyobb baj hogy szarul érzem magam miatta (sokat foglalkoznàk vele) ? volt mikor be volt rúgva vigyáztam rá mint a méhek a mézet ahogy őrzik de nem mondtam semmit nem mertem neki szolni csak taszítottam tőlle mindenkit nehogy valami. baj èrje de tudom h nemlessz sohase minden a règi.....
2014. júl. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!