Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal általában olyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal általában olyam 2-3 naponta szoktunk találkozni. Nem túl ritka ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp nem ritka. Elvégre kell egy kis szünet, amikor élitek a bulizós életeteket. Nem lenne túl jó, ha minden nap találkoznátok, mert könnyen kialakulhat a féltékenység /főleg női részről/: "eddig mindig találkoztunk, ma miért nem akar? biztos valaki mással randizik" Igy tökéletes, ha két-három naponta találkoztok. Nem lesz féltékenység, de bulizhattok, szórakozhattok egyedül is. De a találkák mellett fontos, hogy néha-néha együtt is menjetek buliba, étterembe stb. Csak, hogy ne legyen unalmas. :)
2008. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mindig ő mondja le a találkákat...segíteni kell az apjának..de mindig az apjával jön..lehet h nem szívlel az apja?(még nem is mutattuk be egymást a szüleinknek.)
2008. júl. 20. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Először is mutassátok be egymást a szüleiteknek. Nem hiszem, hogy nem szívlel. Maximum a fiát félti (Nem tudom, hány éves) egy kapcsolattól. Fél, hogy "elveszíti", ha "csajozik". És nem akarja, hogy együtt legyetek. Beszéld meg a fiúval, hogy beszéljen az apjával, hogy miért ő "kísérgeti"? Túl messze laktok egymástól? (Ilyen helyzetben érthető) Miért kell segítenie az apjának? Házat újítanak? Erre nyugodtan rákérdezhetsz, már csak abból a szempontból is, hogy milyen gyakran tudnátok találkozni és, hogy milyen gyakran segít az apjának. Menj át hozzájuk és ő is menjen át hozzátok. Fontos, hogy a szülők tudják, hogy ki a gyerekük szerelme.

2008. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem h mindig azt mondja a barátom h az apja kitalál neki vmit h ezt csinálja meg azt csinálja..
2008. júl. 20. 13:38
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként a barátom és én is 16 évesek vagyunk..
2008. júl. 20. 13:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Megint első válaszoló.

Az apjával mindenképp beszéljen a barátod. Hamarosan "nagykorú" lesz és nem találhat ki mindig valamit. Kezdjen egy kicsit önállósodni. (Nem üvöltözni az apjával persze.) Csak beszéljék meg, hogy ne találjon ki semmit és hagy élje az életét. Elvégre fiatalok vagytok, ilyenkor nem szabad rövid pórázra fogni. :)

2008. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2008. júl. 20. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Menjčl te is segiteni az apjänak čs mindenki jol jär

Ja amugy a 2-3 nap jo lenne

Talälkoztok majd a lagzi utän majd naponta

Igaz mi naponta talälkoztunk de mi se kefčltünk csak 2-3 naponta

A lagzi elött

2008. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem olyan húzos nyáron! Tavaly mi is folyton együtt voltunk :)
2008. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az is lehet pl,hogy az apja azért csinálja ezt,(talál "munkát" ,elfoglaltságot a fiának),mert nem akarja,hogy naponta eljárjon otthonról a barátnőjéhez.

Szerintem egy beszélgetést mindenképpen megér ez,beszéljétek meg.

2008. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!