Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei, hogy szerelmes vagy a barátnődbe?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de nem tudom meghatározni, hogy szerelmes vagyok-e,szeretem, vagy szimplán csak kötődöm hozzá. Mivel ez az első kapcsolatom viszonyítani sem tudok. Kíváncsi lennék, hogy hogyan tudnám ezt definiálni magamban,miből derül ki igazán.
2014. júl. 16. 11:00
 1/4 anonim válasza:

Ha szereted miért nem mondod meg neki? Ne légy szégyenlős!

Ha igazán szereted elmondod neki mert végülis türelmes gyerek vagy ha már több mint egy éve vársz. Csak ha elmondod ne ijen facebookon vagy emailban(példa volt) mond el neki hanem szemtől szembe.

2014. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a szerelmet érzed majd...azt hiszed róla, hogy tökéletes, nincsenek hibái....

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ebben az egyik fejezet leírja milyen a szerelem érzése, milyen a szerelmes ember...


21F

2014. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején másképp éreztem, intenzívebben, az lett volna az? De arra az érzésre sem mondanám, hogy igen ez egyértelműen szerelem volt.
2014. júl. 16. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
lehet az volt szerelem...örülj, hogy elmúlt :) mert akkor most már tényleg szereted és nem egy lila ködben élsz ami azt az illúziót kelti, hogy tökéletes...a könyvet olvasva nagyon sok mindenre rájöhetsz és kitudod fejezni felé a szereteted, és ha ő is elolvassa, ezt viszonozni tudja :) az 5 szeretet nyelvről van benne szó, hogyan fejezd ki a szereteted a párod felé :)
2014. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!