Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lázad minden és mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázad minden és mindenki ellen. Hogyan szelídítsem meg?

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó. A liberalista eszmék híve, mindenkiért kiáll aki/ami furcsa és nem hétköznapi. ez eddig szép és jó, de már idegesítően elfogadó. Neki nem elég a hétköznapi. Az unalmas neki. Ha egy molettebb csaj járkál az utcán necc harisnyába, meg pink-zöld hajjal az neki nem megbotránkoztató. Különcködik állandóan, extrém ruhákba akar járkálni, a hagyományos, NORMÁLIS dolgokat felrúgja. "Csak azért is" szemben áll az aktuális dolgokkal, lázadozik, provokál és másokat is belevezet a hülyeségeibe.

Imádom, szeretem, de kezd ez a különcködése kiakasztani. Miért nem elég neki a béke? Mivel foghatnám EGY PICIT vissza? Neki is jót tenne.



2014. júl. 16. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó barátnőnk lennénk a barátnőddel :D
2014. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a liberálisoknál már csak egy veszélyesebb van
2014. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő dönt a saját életéről és ennyi.Ha zavar beszélj vele róla.Amúgy meg az egész világban nincs béke ezt jobb ha megtanulod.
2014. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A napon hagyott rántotta?
2014. júl. 16. 17:45
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem sem botránkoztat meg semmi. És én is elvetem a hagyományos dolgok nagy részét, bár nem "csakazértis" alapon, hanem tudatosan. Küldd át hozzám, velem biztosan jól kijönne.
2014. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na de hármas, basszus. Ő a barátnőm, tehát együtt vagyunk. Az élete azért részben az enyémbe is belefolyik és viszont.
2014. júl. 16. 17:47
 7/22 anonim ***** válasza:
ezért kellenek közös szabályok, anélkül nehéz lesz együtt
2014. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Ezért mondtam hogy beszélj vele.Kommunikáció ember,egy kapcsolat alap pillére.
2014. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyébként neked tenne jót, ha te lennél elfogadóbb. Sokkal egészségesebb, csökkenti a szívroham és a magas vérnyomás kialakulásának esélyét.
2014. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Beszél(t)ek vele. De ő olyan hú de marha nagy liberális és nem enged belőle. Nem érti meg, hogy a búzákat gusztustalanok, a cigányokat meg nem véletlenül rühelli mindenki. Jó, mondjuk 2 lány még oké, mert ők a szebbik nem, de két férfi.. egy szóval férfiatlan. Jah meg persze, nem csak erről van szó. Az élethez komprumisszumok kellenek. Teletetoválva EGY NŐT (Ff-t se) fognak felvenni szállodába dolgozni, sem kék hajjal, sem piercinggel.
2014. júl. 16. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!