Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitségeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajusz20 kérdése:

Segitségeteket szeretném kérni? Van egy lány aki 15 évés én pedig 21 és az anyának nem tetszik a 6 év korkülöbség, és atol félek hogy el tiltsák tölem a lányt de ezt nem szeretném mert nem akarom el vesziteni öt. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Ameddig nem történik meg az említett eltiltás addig találkozzatok és próbálj az anyuka kedvében járni, hogy lássa rajtad értelmes normális vagy :) ha megszeret nem fogja zavarni a korkülönbség, ha zavarja és eltiltja tőled akkor találkozzatok titokban, ha valóban szeretitek egymást mindent meg lehet oldani.
2014. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha barátok vagytok, akik együtt szórakoztok, szerintem nincs semmi gond....


Bár a kérdés egyáltalán nem ezt mutatja. Így viszont tedd fel magadnak a kérdést "Komolyan ezt akarom?". Egy 15 évessel lenni, aki TIZENÖT éves? Beleegyezési korhatár ide vagy oda, szeirntem ha te egy 15 éves lánnyal akarsz intim kapcsolatba kerülni, az erkölcstelen, és viszsataszító - arról nem is szólva, mik lehetnek ebből...

2014. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 1. van benne valami hogy meg probáljam magam meg szeretetni az anyával,és lehet meg bizik benem hogy nem fogok a lányával ki baszni.
2014. júl. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!