Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam ott, vagy ne csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott, vagy ne csináljak belőle ügyet?

Figyelt kérdés
A barátomnak tetszik pár másik lány rajtam kívül, de mindig azzal nyugtat, hogy neki én vagyok az első. Nekem is tetszett/tetszik pár másik fiú a barátomon kívül, de arról szó sincs, hogy megcsalnám a barátomat valaki mással! Nekem csak tetszik pár másik fiú, elvégre nem csak az én barátom lehet helyes...De őt szeretem, a többi fiút pedig csak látásból ismerem, vagy jó barátom de nem akarok tőle komoly kapcsolatot...de ő már megtette velem egyszer-kétszer, hogy megtetszett neki egy lány, elkezdtek ismerkedni és hopp, hirtelen azon kaptam magam, hogy dobott a másik csajért, és ezt ő be is vallotta. Visszakönyörögte magát, adtam neki egy utolsó esélyt, és most megint jól voltunk egészen idáig. Félek, hogy megint megtörténik a baj, bár megígérte, hogy nem tesz többé ilyet. Mivel nekem is tetszik pár másik férfi rajta kívül, ezért nem biztos, hogy felfújom ezt a dolgot most még...Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

#férfi-pasi-barát-csaj-lány-megcsal-szakítás-párkapcsolat-szerelem
2014. júl. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért adtál neki második esélyt? Ha egyszer megcsalt, és látja, hogy nuku következmény, akkor ezután is megfogja tenni. És valószínűleg már el se mondja.
2014. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szó nélkül ejteném ennek nem lesz jó vége ha most is megteszi majd máskor is megfogja hidd el ezek nem változnak sok sikert
2014. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2014. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? ha nagyon komoly a kapcsolatotok, minden más stimmel, én nem feltétlenül dobnám ki. lehet a férfi kalandvágy utolsó lecsengése is.. persze attól is függ, hogy mennyire tudsz utána megbízni. hány év van mögöttetek stb. de egy kapcsolatért dolgozni kell, megcsalásnál sokkal fontosabb dolgok is vannak a világon.

persze, ha mindig csak pótléknak használ,addig, amíg nincs jobb, akkor rakd ki a szűrét gondolkodás nélkül :)

2014. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne légy barom,dobd ki.
2014. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!