Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 10 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
A barátom 28 éves én 18. Ő már dolgozik (katona) én még gimibe járok. A bátyámmal élek szüleink nélkül családi okok miatt...:) a koromhoz képest érettebb vagyok, mindenki mikor lát megkérdezik, hogy melyik egyetememn tanulok... Ti mit gondoltok, szerintetek sok? Nagyon szeretjük és jól megértjük egymást. :)
2014. júl. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed tőlünk, akkor igen, mert nem vagy biztos a kapcsolatotokban.
2014. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köztem es a * baratom* között 18 év korkulonbseg van :) szerintem nem sok :)
2014. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek és jól megértitek egymást, miért kell idegen emberek véleménye hozzá?
2014. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: nem az itteni kommentek alapján fogok dönteni, csak sokan mondják hgy ez sok mások pedif hogy elfogadható. Mint a kérdésben ia leírtam a ti véleményeitekre is kíváncsi lennék.
2014. júl. 15. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Sok , nem ugyanaz a korosztály. Attól, hogy külsőleg idősebbnek látszol, az nem jelenti azt, hogy érettebb vagy a korodnál. De nem kell rögtön elköteleződni és akkor egy idő után magadtól is rájössz arra, hogy elég sok különbség van kettőtök között.
2014. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok ám
2014. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Véleményem szerint, sok!

Gondolj bele, Ö katona Te tanuló, Ö 28, Te 18. Ez a való élet, nem a kedves jhon címü film.

Még max. 2év, beköti a fejedet, föleg h katona, vagy 2-3 gyermek, aztán meg mehetsz magadnak, mert elcseszted a fiatalságodat. Ne haragudj, nem sérteni akarlak, lehet kivételek vagytok, de belöllem a több éves tapasztalat beszél!....

2014. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok:)

Köztem és a barátom közt is 9 év van,én 16 ő 25 és működik már szinte egy éve:)

Ha szeretitek egymást a kor nem számít:)

2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 18 éves voltam amikor összejöttem az akkor 27 éves párommal. 5 éve vagyunk együtt és eddig semmi problémánk nem volt a korkülönbség miatt. De ez főleg a két személyen múlik, nem mindenkinek működik. A lényeg, hogy szeressétek egymást és hasonló terveitek legyenek. (Nálunk például még ő sem szeretne családot egy ideig)
2014. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!