Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm folyton velem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton velem akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira nincs senki barátja meg nem tudja magát semmivel se lekötni, hogy egész héten velem akarna lenni.

Amíg volt suli addig nem volt ez de most kicsit zavar.


Annyira gáz, hogy én is szeretnék néha mással lenni, pihenni vagy hódolni a hobbimnak? (szeretek makettezni meg játékkonzolon játszani)

Ha nincs velem akkor egy 5-ször felhív és megy a rinya, hogy mennyire hiányzok neki.


24F


2014. júl. 17. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj leülni vele, és elmondani hogy örülsz neki hogy így ragaszkodik, de szükséged van néha egy kis egyedüllétre. Remélhetőleg megérti.
2014. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem fogja, ez a kategória borzasztó, én kikapcsolnám egyszerűen a telót a francba. azért hogy valakinek ennyire ne legyen élete...
2014. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen típussal nem lehet megbeszélni. Ha elmondanád neki, akk a reakció: Hát... Hát már nem szeretsz? Brühühühü....

Lehet hogy érdemes megpróbálni de ugyanúgy nem lehet. Ez 50-50

2014. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

segíts neki hobbit, barátokat találni...egyedül nem képes rá, most te vagy a mindene...mindig rád gondol csak veled akar lenni...kell valami ami leköti a figyelmét, amikor nem veszi észre, hogy hiányzol neki...ezt hiába akarod megbeszélni, attól nem lesz jobb neki, csak ha van elég akarat ereje és képes önállóan lekötni magát...segíts neki inkább...ha segítesz neki érzi, hogy törődsz vele, de ha csak azt mondod, hogy kösse le magát akkor azt fogja érezni, hogy teher számodra...nem tudom mennyire érzelmes, lelkizős, de inkább ne bántsd...szeresd!


21F

2014. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg túlzás. Nekem a barátom ilyen, de azért mégsem ennyire. A barátomnak sincsenek igazán barátai, időnkét eljár pár emberrel valahová és ennyi. De az én barátom is hihetetlen ragaszkodó típus és folyton velem lenne. Én elhiszem neki hogy szeret és hiányzom neki, mégis csak én vagyok az első barátnője. de mi megbeszéltük ezt hogy legyen egy kis magánéletünk is a kapcsolatunk alatt, mert én többet dolgozom mint ő sajnos, de nem tudok vele mit csinálni, meg nekem azon túl is van elfoglaltságom. A barátommal mi abban maradtunk hogy hétvégén mindig együtt leszünk és akkor jó minden, elmegyünk, szórakozunk, stb... Mindent a maga rendjében, mivel kijön az én baráti körömmel így nincs is gond, meg sokat is vagyunk kettesben.


Na most ugye a hétköznapok a rázósak. Amikor dolgozik akkor is időnként rám ír facebookon főleg ha nem egyszerre vagyunk munkába az még rendben is van mert megtudunk beszélni ezt azt akkor is, de sokszor azt is túlzásba viszi, mert tudja hogy nincs idő de még is ír..

Én ezt is úgy kezeltem hogy megbeszéltem vele hogy ha dolgozunk nem beszélünk egymással ha csak nem muszáj és igazat adott ebbe le is nyugodott. Hétköznap csak akkor találkozunk ha mindketten ráérünk délután tehát nem dolgozunk, akkor ugye elmegyünk bevásárolni, segítünk egymásnak, ez is rendben van így. Csak amikor a barátom ráér délutánonként, és én sem dolgozom pedig tudja jól hogy elfoglalt vagyok mert nekem is van hobbim, meg egyéb más elfoglaltságom amivel lekötöm magam, akkor a barátom szokott időnként hívni meg átjönne és sokszor mondom hogy nem érek rá, nem esik le neki, de végül sikerült ezt kezelnem azzal hogy mondtam hogy jöjjön és amikor itt volt nem foglalkoztam vele, csak a magam dolgával, igaz ebből volt egy kis sértődés, de a barátom szerencsére elég érett ember és megértette a dolgot hogy mit akartam ezzel, és ezt hamar letudtuk zárni szerencsére. Azóta már nincs ilyen baj, ő is letudja kötni magát szerencsére van sok hobbija, meg van amikor ő nem akar jönni mert inkább pihenne és ez így működik is nálunk szerencsére.

Mi megbeszéltük hogy hétvégén mindig együtt leszünk, hétköznap meg ha ráérünk akkor ugye segítünk egymásnak a bevásárlásba stb...

2014. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy vaaki ragaszkodik hozzád ;)

Ja am üdv a klubban , az én barátnőm is ilyen :D

2014. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szimbiotikus kötődésnek, ami nem jó.

Vedd meg neki ezt a könyvet és olvastasd el vele:

Peter Lauster: A szerelemről, a szeretetről

Addig se fog zaklatni. És jó ötlet, ha segítesz neki barátokat találni. :)

2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megértitek.

Próbálok rajta változtatni de nem igazán sikerül.

2014. júl. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!