Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom barátnőjével kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom barátnőjével kölcsönösen egymásba szerettünk. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vannak együtt. Nagyjából másfél hete derült ki, hogy ő sem közömbös irántam. Sem burkoltan, sem nyíltan nem közeledtem a lányhoz soha. Pár napja odajött hozzám és mondta, hogy szeretne velem lenni. Elutasítottam, mondván, hogy nem akarom elveszíteni a cimborám barátságát. Elég nehezen tudtam visszautasítani. Segítsetek!
2014. júl. 17. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy, de ha a jó barátok vagytok a sráccal akkor inkább hagyd a csajt.
2014. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok minden függ a részletektől.


Ha úgy általában népszerű vagy a csajoknál, és az egyik legjobb barátodról van szó, akkor kihagynám a helyedben a csajt.


Ha viszont a csajok nem nagyon kényeztetnek el, a csaj tényleg sokat jelentene neked, hosszabb távon is el tudnád vele képzelni az életed, akkor beáldozható simán egy cimbora. A cimbora nem barát, csak haver.



(Néprajzi lexikon: "Cimboraság létrejöhet közös munka, együttdolgozás, együttmulatás révén, de létrehozhatja az udvarlásban, összebeszélésben megnyilvánuló cinkosság, a közös gondok által teremtett bizalmas (nem baráti) viszony ")

2014. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Nőt kaphatsz 100-at,de a jó barátság nagyon ritka!A havernak azért szólnék,hogy a páva kifelé kacsintgat a kapcsolatból!
2014. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam szóismétlést, ezért írtam cimborát. Rengeteget segitettünk egymásnak, jó barátok vagyunk.
2014. júl. 17. 09:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amolyan lányok kedvence, inkább csendesebb. Senkinek sem akarok rosszat. Nem akarom, hogy a barátom esetleg arra gondoljon, hogy azért mondom, hogy a csaj kifelé kacsingat, mert rá akarok hajtani és a lánnyal sem akarok kiszúrni. Egyébként rendes lány.
2014. júl. 17. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ulj le veluk, beszeljetek meg. Ha ok meg mindig szeretik egymast, akkor hagyd, de ha a fiu is, lany is elhidegult, es nem nagyon akarjak folytatni, akkor van ra lehetoseged. Persze a baratod ezek utan egy ideig kerulni fog, mert szarul esik hogy a nagy szerelemmel most te vagy egyutt (velem ugyanez volt, exem szakitott a tavolsag miatt, legjobb haverommal osszejott, ezek utan haveromat egy ideig nem latogattam, egyreszt mert tudtam hogy exem ott lesz, es meg nem zartam le teljesen.
2014. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hármasban szeressétek egymást, ez nem nagy ügy.
2014. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írtad hogy annyira nem vagy a lányok kedvence, ez esetben meg kell becsülnöd azt, ha egy neked tetsző csajnak kellesz.


A lánynak mondd meg, hogy szereted, szeretnéd barátnőnek, de ehhez az kell, hogy előtte szakítson, ebbe téged ne akarjon belekeverni, mert nem akarsz barátoddal becstelen lenni.


Ha már újra szingli a lány, utána pár héttel összejöhettek. Ettől függetlenül nagy valószínűséggel erre is rámenne a barátságotok, de ez esetben barátodnak nem lenne oka arra hogy megvessen.


#2

2014. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom is nagyon fontos. Erre szerintem rámenne a barátságunk és ezt sem szeretném.
2014. júl. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!