Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is hitegettétek már magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is hitegettétek már magatokat azzal, hogy jó nektek így egyedül? Úgy értem, hogy nem érzem azt, hogy képes lennék olyant találni, akivel kölcsönösen szerethetnénk egymást, ezért azzal áltatom magam, hogy ez nekem így jó.23/ L

Figyelt kérdés
Más is volt már így? Mitől lehetek ilyen peches?

2014. jún. 14. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Mindig hajtogatom, hogy ez jó nekem így. De nem jó... Csak így talán kicsit könnyebb elviselni, meg kivárni, amíg eljön az a bizonyos :)
2014. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
persze, én most úgy vagyok hogy jobb nekem távol maradni minden normális emberi érzelemtől.
2014. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.Hát ez nagyon sok dolgon múlik igazából,és nem is lehetne megmondani a konkrét okát,de ugyanez van velem.

23/F

2014. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én nem hitegetem magam, én tényleg jól vagyok egyedül.
2014. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig találok rengeteg ellenérvet, miért nem kell barátnő. Nem lenne időm rá, lehet, hogy hamar vége lenne, akkor inkább el se kezdem, többet tudok magamra költeni a fizumból (jó, ez kicsit gonosz, de ez is egy érv..).
2014. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Jesszusom, hogy mennyiszer... de talán az durvább pech lenne, ha elkezdenéd magad sajnálni meg depibe zuhannál, és keresnéd a helyzet okát. Így egész kibírható, feltéve hogy nem nézel sok romantikus filmet, nem hallgatsz csöpögős számokat és nem álmodozol.
2014. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Reménytelen, mert aki tetszik nekem, az rám se bagóz. Aki meg akkor se kellene, ha az utolsó férfi lenne a Földön, az meg teper. Nem értem. Nem kell tökéletesnek lennie a pasinak, már sokszor lejjebb raktam a lécet, de még így sem jön össze.
2014. jún. 14. 20:48
 8/26 anonim ***** válasza:
majd összejön, ne aggódj.
2014. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél hitegetés ez.. Van, aki összeáll bárkivel csakhogy ne legyen egyedül, viszont nem mindenki ilyen. Nekem most van párom, de előtte kb. egy évig nem volt senkim, és igazából teljesen jól elvoltam.. Az első pár hónapban az előző kapcsolat miatt keseregtem, de utána sokat voltam a barátaimmal, tanultam, dolgoztam, a hobbimmal foglalkoztam.. Nem hiányzott senki. Aztán később megismerkedtem valakivel és lezártam azt a korszakot.
2014. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Elég egyetlen egyet találni :) ;)
2014. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!